SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Kā veicās SUV klases dalībniekiem pasākumā OKTOBRĒNI 2010?

logo1Apskatu sagatavoja pasākuma organizatori, 31.10.2010.

Rezultāti: suv vertejums

Kā jau entuziastiskiem, apzinīgiem un drosmīgiem oktobrēniem pieklājas, tad dalībnieki godam sagaidīja organizatorus noteiktajā vietā, lai iegūtu piedzīvojumu sajūtu gan veiklības trasē, gan leģendas braucienā, gan kontrolpunktu meklējumos orientēšanās zonā, kurā izpaudās oktobrēnu cienīga uzvešanās – draudzīgs atbalsts, izpalīdzēšana un uzmundrināšana – deva iespēju pārējiem biedriem pārvarēt gan kalnus un lejas, gan dubļus un ūdeņus. Ieskatu par šīm aktivitātēm variet gūt pasākumā Foto galerijā, kurā ir ievietotas bildes ar dalībnieku atļauju no personīgajiem krājumiem.

SUV klasē kopā piedalījās 21 tehnikas vienība. Uz pasākumu dalībnieki bija ieradušies ar dažādām automašīnām Toyota (8), Nissan (4), Mitsubishi (3), Jeep (2), Audi (1), Chrysler (1), Opel (1), VW (1), kuplinot 4×4 kluba saimi.

Kā jau pienākas atpūtas braucienam ar sacensību elementiem:

Veiksmīgākie un labākie tika pie vērtīgām balvām no sponsoriem un atbalstītājiem (AUTOHOST, City Guide, Autoliste), kā arī vairāki ieguva veicināšanas, speciālās un mierinājuma balvas.

Kamēr visi dalībnieki vēl nebija devušies savās gaitās tika veikta oktobrēnu aptauja (N=39). Priecē fakts, ka lielākā daļa dalībnieku, 72% respondentu, piedalījās 4×4 kluba pasākumā pirmo reizi. Organizatoru kopīgi rīkotās maltītes atbalsta 97% aptaujāto dalībnieku. Šajā sakarā vēlamies pateikties mūsu saimniecītei par gardo vēderprieku, kas deva super-spēku & ātrumu veikt diezgan garo leģendas braucienu tik super-īsā laikā.

Aptaujā dalībnieki izteica vēlēšanos arī turpmāk piedalīties pasākumos! Paldies dalībniekiem par izteiktajiem ieteikumiem, kuri tiks ņemti vērā turpmāko pasākumu pilnveidošanai dalībnieku labsajūtai.

Erudīcijas spēlē par oktobrēniem ekipāžu dalībnieki uzrādīja pārsteidzoši pilnvērtīgas zināšanas vēsturiskajā aspektā. Aicinām arī turpmāk visus oktobrēnus izmantot saukli Mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties…braukt pa dubļiem. Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos un labiem vārdiem!

Atgādinājums par balvu saņemšanu īpašajiem & godalgotajiem oktobrēniem, tai skaitā ekipāžai Nr.18, lūdzu kontaktēties ar Gati (29721412).

Uz tikšanos nākošajos pasākumos!

Organizatori Gatis un Artūrs.

Offroad foto: http://www.4x4klubs.lv/2010/11/oktobreni-2010-foto-no-egils/
SUV foto: http://www.4x4klubs.lv/2010/11/oktobreni-2010-suv-foto/

6 comments to Kā veicās SUV klases dalībniekiem pasākumā OKTOBRĒNI 2010?

Leave a Reply