SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Oktobrēni offroad aizbraukuši prom + rezultāti

logo1Vispirms sakām lielu paldies “Sujēnu” māju saimniecei par viesmīlību un skaistajām zemes platībām, kur notika šī gada Oktobrēni. Tāpat novērtējam kluba “Mazozoli 4×4” iekoptās trases izmantošanu mūsu ātruma aplim.

Rezultāti: oktobreni_rezultati

Jau otrie Oktobrēni aizbraukuši. Šajā gadā ņēmām vērā iegūto pieredzi, un pasākuma formātu nedaudz izmainījām, lai neradītu lieku gaidīšanu dalībniekiem. Tas izdevās, jo Orientēšanās zona un ātruma aplis atradās atšķirīgās vietās. Jau no paša rīta bija skaidrs, ka dublis pietiks visiem, jo izvēlētā stāvvieta pļavā pārvērtās par iesildīšanos – nogrimt varēja pavisam viegli.

Pēc dalībnieku sapulces, kurā apspriedām dienas gaitā darāmo, kā arī jauninājumus rezultātu aprēķināšanā, dalībnieki entuziasma pilni metās dubļu virzienā. OZ zonā bija divas iebraukšanas vietas, no kurām vienu īpaši patīkamu bija padarījuši bebri ar savu dambi. Orientēšanās zona bija apgādāta ar ūdeni, mālu, dubļiem, krūmiem, purvu un citām bezceļniekiem patīkamām ekstrām. Rezultātā smagākos punktus viskuplāk bija apmeklējušu kvadraciklisti.

Dienas mierīgajā ritējumā dalībniekiem bija jāierodas uz ātruma apli, kas bija izveidots pa meža celiņiem ar risēm, nedaudz ūdeni un pāris kalniņiem. Izklausās vienkārši, taču, pēc pietiekami smagās OZ zonas, bija tieši laikā.

Tāpat salīdzinoši viegls un mierīgs bija brauciens pa veco sliežu ceļu, kura malās bija jāatrod slēptie kontrolpunkti. Dalībniekiem pēc kartes bija jāsaprot, kur atrodas KP un tās jānofotografē. Tiesa – dažu slēptu KP vietas bija izvēlētas diezgan ekstrēmas un dubļainas.

Rudens laika apstākļi mūs lutināja un diena pagāja bez lietus un vēja. Vakarā, kad sākām pieņemt rezultātus, sapratām, ka labi ir darbojusies jaunā palīdzības žetonu sistēma – atsevišķi dalībnieki šādā veidā bija savākuši iespaidīgu punktu skaitu. Vienlaicīgi tika pārbaudīta arī jaunā rezultātu rēķināšanas kārtība, kas sevi attaisnoja. Esam jau sapratuši kā vēl var optimizēt šo sistēmu, lai gala rezultātus iegūtu maksimāli ātri pēc finiša. Jāpiebilst, ka dalībniekiem arī turpmāk būs precīzi jāaizpilda kontrolkartes, kā arī uzņemtajām fotogrāfijām ir jābūt skaidrām.

PALDIES VISIEM DALĪBNIEKIEM! Gaidīsim visus Novembra beigās uz šī gada pēdējo pasākumu Tukuma pusē.

Oktobrēnu organizatori: Koko, Reinis, Garais, Vanags.

SUV atskaite: http://www.4x4klubs.lv/2010/11/ka-veicas-suv-klases-dalibniekiem-pasakuma-oktobreni-2010/
Foto: http://www.4x4klubs.lv/2010/11/oktobreni-2010-foto-no-egils/
Darbi un nedarbi: http://www.4x4klubs.lv/2010/11/oktobrenu-darbi-un-nedarbi/
SUV foto: http://www.4x4klubs.lv/2010/11/oktobreni-2010-suv-foto/

1 comment to Oktobrēni offroad aizbraukuši prom + rezultāti

  • Vilis

    Jāpiebilst, ka rezultātu gaidīšana, neskatoties uz vēso laiku, bija salīdzinoši patīkama.. taču ja nav skaidrības par rezultātiem, tad varbūt lai provizoriskie rezultāti paliek tikai apspriešanas stadijā!;)

Leave a Reply