SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

4×4 Klubs pavada nedēļas nogali sniegā

IMG_1213Meži taču ir piesniguši ar tonnām sniega, vajadzētu izskatīties labi. Un jau pagājušās nedēļas gaitā 4×4 Kluba komanda nonāca pie slēdziena, ka ir jabrauc lūkoties ceļš pie Ziemassvētku eglītes. Un plānā ir arī sākt darbu pie garās ziemas sezonas atsvaidzināšanas, veidojot video reportāžas un sižetus par drošību mežā.

Izbraucām sestdien no rīta, kāds, protams, mazliet aizgulējies, kavējamies, kāds jau aiz nepacietības gaidot pārējos ir apēdis visas sviestmaizes, taču laižam ceļā pa maziem meža celiņiem. Protams, ceļi aizsniguši, neviens nav braucis, bet nu kāreizi, pašiem jautrāk, citiem labāk. Tā arī vizinamies, baudam krāšņo piesnigušo dabu, šo to safilmējam, tā visā visumā lieliski pavadīta diena.

Tomēr, ar to viss nebaidzas, braucot uz māju pusi ataust atmiņā, ka ir taču nosūtīts pieteikums CDT Pētera rīkotajam pasākumam „Golfs”. Pasākums pēc apraksta šķita interesants, princips līdzīgs kā golfā, kurš bumbiņu piesit tuvāk bedrītei, tas vinētājs. 🙂 Atiecīgi bumbiņa ir mašīna, bedrīte – gps koordināšu punkts, kas nemaz dabā neeksistē.

Iebraucam mājās, pārgērbjamies, paēdam vakariņas, iepildam degvielu un dikti nekavējoties steidzam uz starta vietu netālu no Sunīšiem. Kādā no sniegotajiem krustojumiem jau pat pirms starta paspējam apmaldīties, nekas, paņemam azimutu uz starta koordinātēm un pūšam. Pie starta, ar štropi, vēl palīdzam kādiem dalībniekiem nokļūt uz reģistrāciju, aprunājamies, piefiksējam starta laiku un pēc nelielas kavēšanās sākam kustību uz pirmajiem kontrolpunktiem. Starta vietā priecēja fakts ka ir pieteikušies arī sugas brāļi, džipi, kopā četri esam. Sākam lasīt punktus, lēnām un mierīgi, visus pēc kārtas. Braucam priek pēc nekur neskrienot, taču uzstādam sev mērķīšus: piebaukt atzīmētajam kontrolpunktam pēc iespējas tuvāk, neskatoties uz to kur punkts novietots, un braukt pa vistaisnāko ceļu, un bezceļu no punkta uz punktu, kas izrādās prasīja vairāk laika nekā braucot apkārt pa ceļiem. 🙂 Pluss vēl pa ceļam iekuļamies visvisādākajās ārprātu vietās, kā karjeras, slēpošanas trases, paralēlās bērnu pasaules, gali sniegā, lmt torņi bez torņiem un kas tik vēl ne. Vārdu sakot jautri.

Un ceļi – bezceļi, pasaka! Ja izdodas trāpīt vieta kur neviens nav braucis, perfekti, tumsā prožektoru gaismā sajūtas vienkārši ….. wow, braucot pa Ērgļu dzelsceļu brīžiem sajūta bija kā motorlaivā, sniegs lido pāri purnam, no arkām uz visām pusēm.

Tā nu braukājām, pāris reizes pavinčojāmies, viena no tām pat mazliet bezcerīga šķita, jo tā un šitā izcirtumā trāpijām un uz celmiem palikām. 🙂 Bet nu visā visumā veiksmīgi, pat finišā laikā trāpijām un dīvainā kārtā pat pirmajā trijniekā ierakstījāmies, precīzāk otrie.

Šī bija perfekti izdevusies nedēļas nogale ar tik daudz iespaidiem un labām lietām, taka iesaku arī citiem izbraukt mežiņā, kamēr sniega sega vēl nav izaugusi nereālos biezumos, vai saplakusi. Mežā ir vienkārši super!

Rezultāti un komandu tracki >> http://cdtlapsa.wordpress.com/2010/12/12/cdtlga-rezultati-un-parejais/
Te nedaudz bildes >> http://picasaweb.google.com/janis.ukass/LapsasGolfsAtrais# un http://picasaweb.google.com/lienestr/CDT# un http://bildes.sapnis.com/v/Events/Golfs2010/

CDT Lapsas Golfs


EveryTrail – Find trail maps for California and beyond

2 comments to 4×4 Klubs pavada nedēļas nogali sniegā

Leave a Reply