SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Nu tad – priecīgus!

egleKlāt ir Ziemassvētku laiks – kluss, mierīgs un sniegots. Šķiet šobrīd gan dabā, gan cilvēkos viss ir apsnidzis, mierīgs un pārdomu pilns, taču varbūt tā tikai šķiet. Katram šis laiks ir savādāks.

Tāpēc novēlam visiem, pilnīgi visiem jaukus un patīkamus ziemassvētkus!

Andris Vanags, Vilis Grīnvalds, Alvis Reinšmits, Kaspars Purmalis un pārējā 4x4kluba komanda.

P.S.  Ja paskatās ārā pa logu (vēlams pa džipa logu), tad redzams ir sniegs! Daudz sniega! Ziemas bagātīgās izpausmes ir jāizmanto, lai noķertu kārtīgu braukšanas prieku un papildinātu savas bezceļu braukšanas iemaņas. Svētkus aizvadīsim mierīgi, bet jau pavisam drīz plānojam sarīkot dažus izbraucienus, lai nebūtu garlaicīgi! Pašlaik plānojam ziemas pasākumus janvārī, februārī un martā (protams, viss atkarīgs no mātes dabas). Norises vietas pagaidām vēl neatklāsim, bet zināms, ka viens no pasākumiem notiks pavisam tuvu Rīgai – ļoti neparastā vietā. Tāpat braukšanas priekus sarīkosim gan ielas pilnpiedziņas mašīnām (SUV), gan kārtīgi sagatavotām 4×4 mašīnām. Sekojiet informācijai mūsu mājas lapā! Let it snow!

2 comments to Nu tad – priecīgus!

  • melnais marca

    Novēlam 4×4 klubam,visu labako.
    Druziku ģim. vai Mezha sttrit komanda

  • Fishka

    Novēlam, lai no visiem dzīves dubliem 4x4klubs, kaut ar haidžeku, kaut ar vinču tiktu arā!!! Daugavpils – Fishka.

Leave a Reply