SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Sākas dāvanu karšu tirdzniecība BTA Sieviešu dienas Rallijam 2011

Sākot no 20. decembra, SIA „Biļešu Serviss” kasēs būs iespējams iegādāties dāvanu kartes dalībai BTA

Sieviešu Dienas Rallijā, kas norisināsies 2011. gada 5. martā. Biedrība „Par stipru Latviju” aicina pārsteigt dāmas Ziemassvētkos, jo tieši šajā laikā pasākuma biļetes būs pieejamas visizdevīgāk.

„Ziemassvētki ir tas laiks, kad cilvēku prātus aizņem domas par to, ko dāvināt draugiem un tuviniekiem. Dalība Sieviešu dienas rallijā varētu būt risinājums – dāvana kādai daiļā dzimuma pārstāvei. Tādēļ šoreiz esam raduši iespēju dāmas iepriecināt jau laicīgi,” stāsta rallija producents Gatis Dzeguze.

Līdzīgi iepriekšējiem gadiem, arī šoreiz, 5. martā, sievietes spēkosies izveicībā un gudrībā BTA Sieviešu Dienas Rallija ietvaros. Rallija starts un finišs, kā arī atbalstīšana norisināsies Rīgā, bet trase aptvers Ropažus, Mālpili, Lielvārdi, Ogri un citas kontrolpunktu vietas. Šoreiz īpaši tiks piedomāts pie kvalitatīvas kontrolpunktu sistēmas un laika kontroles, kuru nodrošinās pieredzējuši auto sacensību rīkotāji – biedrība „4×4 Klubs”. Pasākuma norisi vadīs Kaspars Upacieris jeb Ufo, kuram līdzdarbosies spēkavīrs Raimonds Bergmanis, ekipāžu veikumu vērtēs dažādi Latvijā atpazīstami cilvēki, savukārt noslēgumā sekos sieviešu dienai veltīta ballīte.

Dāvanu karte dalībai vienai ekipāžai (divas dalībnieces) līdz 15. janvārim maksās 30 Ls. Tuvojoties pasākuma norises dienai, dalības biļešu cena pieaugs un būtiski ir arī tas, ka ekipāžu skaits ir ierobežots, tādēļ dalību vēlams pieteikt laikus.

Ilva Priedniece, BTA Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore: “Ņemot vērā to, ka BTA ir apdrošināšanas sabiedrība un viens no mūsu galvenajiem darbības virzieniem ir auto apdrošināšana, savu iespēju robežās vienmēr esam centušies atbalstīt ar autosportu saistītus pasākumus. Auto rallijs lielākoties tiek uzskatīts par stiprā dzimuma sporta veidu. Mēs tam negribētu piekrist, tāpēc ar prieku atbalstām “BTA Sieviešu Dienas Ralliju”. Esam vienmēr uzskatījuši, ka sievietes nebūt nav sliktākas autobraucējas par vīriešiem un, kā liecina mūsu, kā apdrošinātāja dati, pat labākas. BTA ir izveidojis īpaši daiļā dzimuma autobraucējām domātu “Dāmu KASKO”, pēc kura statistikas datiem varam teikt, ka sievietes ir daudz uzmanīgākas un atbildīgākas pie auto stūres nekā vīrieši.”

Pasākumu „BTA Sieviešu Dienas Rallijs” organizē biedrība „Par stipru Latviju” sadarbībā ar apdrošināšanas akciju sabiedrību „BTA”. Šim rallijam raksturīgas īpaši sievišķīgas sacensības, kurās tiek vērtēti ne tikai ātrums un atjautība, bet arī komandas tērpu izvēle, auto noformējums un dalībnieču entuziasms. Pasākums veiksmīgi norisinājies jau divus iepriekšējos gadus.

NB! Ja jums ir BTA Sieviešu Dienas Ralija 2011 dāvanu karte, lūdzu uzrādiet tās numuru reģistrējoties pie komandas nosaukuma reģistrācijas anketā!nu karšu tirdzniecība BTA Siev

Leave a Reply