SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

2011. gada Latvijas, FIA NEZ Trofi-reidu čempionāta pirmais posms

Kurland Trophy logo

„Kurland Trophy 2011”

Dalībnieku saraksts

Informācija skatītājiem

Sacensību nolikums:
Latviešu valodā – Lejuplādēt
Krievu valodā – Lejuplādēt
English – Downlaod

Pieteikuma anketas:
Automašīnām, ATV, Tūrisma kategorija , Dubļu ērglis

Pieteikuma anketu sūtīt uz [email protected]

Ja Jums patīk dubļi, upes, meži, smilšu pauguri un spējat orientēties navigācijā – šis ir Jūsu sporta veids, kur labi pavadīt laiku, pārvietojoties ar apvidus automobili. Trofi-reids Latvijā no 1. – 3. aprīlim garantēs Jums jaunas emocijas un draugus, sīvu cīņu bezceļā, un iespēju paciemoties Latvijas vienā no skaistākajām vietām – Kurzemē, kas slavena ar savām skaistajām dabas ainavām, vēsturi un bezceļu.

Trofi reida čempionāta sacensību ‘’Kurland Trophy 2011’’ statuss:

 • FIA NEZ (Baltijas) 4×4 čempionāta pirmais posms,
 • Krievijas atklātā čempionāta pirmais posms,
 • Latvijas atklātā čempionāta pirmais posms.

Sacensību apraksts:

Norises vieta: Latvijas teritorijas Kurzemes reģions,  Kuldīgas apkārtnē. Bāzes vieta: pilsēta Ēdole, motelis  „PINKAS” N 56’ 59, 588 E 21’ 41, 05. Attālums no galvaspilsētas Rīga 180 km rietumu virzienā. Attālums no pilsētas Maskava ~ 1100 km.

Programmā:

1.Braukšana pēc leģendas (road book),

2. Braukšana pa lineāru maršrutu (caur punktiem vai pa līniju kartē),

3.Orientēšanās zona (OZ – punktu meklēšana),

4. Braukšana pa apli uz laiku,

5. Triāls smilšu karjerā.

Ziedojums sacensību Organizatoram 100 EUR.

‘’Kurland Trophy 2011’’ tiek organizēts kā Off-road festivāls, kurā piedalīsies off-road braucēji no 4 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas – kopā ap 80 automašīnām ieskaites grupās TR1, TR2, TR3 un Open, kā arī ap 70 motociklu un ATV . Papildus notiks Smago automašīnu, Traktoru un ATV sacensības speciāli sagatavotā off-road trasē, kur ir plānots sapulcināt līdz pat 4000 skatītāju. Sacensību starts tiks dots  Ēdoles pilsētas centrā.

Šis būs jau ceturtais pasākums ar starptautisko sacensību statusu, kurā ir piedalījušies Igaunijas, Lietuvas, Somijas un Krievijas braucēji. Kā sacensību komisārs ir piedalījies arī leģendārā Ladoga Trofi organizators Jurijs Ovčiņņikovs, kurš pozitīvi novērtēja sacensību organizāciju.

Trases apraksts.

Šogad sniegs Latvijā ir sasniedzis rekordu, kas atstās arī savu iespaidu uz aprīļa sākumā paredzētajām sacensībām. Par dubļu un ūdens trūkumu sūdzēties nevajadzēs. Daudz purvainu pļavu mijās mijās ar masīviem priežu, egļu siliem. Apkārtnes mežu ceļi un purvi ir kā radīti off-road braucējiem. Lielākie off-roadistu draugi – bebri , ir parūpējušies par to lai daudzi meži un pļavas pārvēstos par kārtīgiem bezceļu poligoniem. Netālu no Ēdoles pilsētas ir milzīga grants karjera, kurā tiks izveidota interesanta un sarežģīta triāla trase. Netālu no pamestas dzelzceļa stacijas „Užava” plānots izveidot bezceļu apli, kurā dalībnieki varēs spēkoties plecu pie pleca vairāku tūkstošu skatītāju priekšā.

Nakšņošanas iespējas.

Aprīļa sākums ir diezgan neprognozējams un ir iespējams, ka naktīs termometra stabiņš var noslīdēt līdz -5°C. Tādēļ ir sekojošas iespējas:

 1. Izīrēt guļvietu sacensību bāzē – motelī „PINKAS”, kur atradīsies arī sekretariāts un tehniskais parks. Atrašanās vieta N 56’ 59, 588 E 21’ 41, 053. Cenas sākot no 30 eur/diennaktī. Rezervēt šeit.
 2. Pilsētā Kuldīga (21 km no Bāzes) iespēja nakšņot komfortablā 3 zvaigžņu viesnīcā „METROPOLE”. Cenas sākot no 50 eur/diennaktī. Rezervēt šeit.
 3. Vēl Kuldīgā var apmesties KOLONNA Hotels Group. Cenas sākot no 14 EUR/diennaktī. Papildus informācija un rezervācija šeit.
 4. Pa ceļam uz Kuldīgu ir iespējams apmesties „ Īvandes muižā” (8 km no Bāzes). Cenas sākot no 40 eur/diennakts. Rezervēt šeit.
 5. Iespēja rezervēt guļvietu viesu namā „Ezermaļi” (9 km no bāzes), kur atrodas arī vairākas mājiņas. Viesu māja atrodas blakus Zvirgzdu ezeram. N56°56’000 E21°38’700″. Informācija +371 29122870 [email protected] vai web: www.ezermali.lv .

Informācija par sacensību organizāciju – sacensību direktors Arnis Namajuns +371 29458000

Informācija par robežas šķērsošanu un vīzām – Gabriels Žīgurs +371 29250112, [email protected]

Vienreizējā vīza – 20USD, Multivīza – 80USD. Precīza informācija par iegūšanas iespējām sekos.

Plašāka informācija par pasākumu: www.kurlandtrophy.lv, www.4x4lv.lv, www.trofi.lv, www.laf.lv

5 comments to 2011. gada Latvijas, FIA NEZ Trofi-reidu čempionāta pirmais posms

 • Pēteris

  Kas vēl par vīzām un robežšķērsošanu? Viens no diviem, vai nu es nefiltrēju, kur piedalos, vai jūs – ko rakstiet 🙂

 • Tie ir divi dazaadi pasaakumi zem viena nosaukuma. Par viizaam tas ir domaats krievijas sportistiem.

 • Pēteris

  Tad šinī rakstā minētā “tūrisma kategorija” nav tas pats kas otrā rakstā minētais “tūrisma kauss”? Jāsāk domāt uz kuru tad esmu pieteicies un kā lai īsti to noskaidro 😀

  Jā. Ir neliela putra.

  Par krievijas sportistiem un vīzām sapratu. Tas, kādā valodā lasa krievijas sportisti īsti nav mana daļa 😀

 • Da ir viens un tas pats un man ar nav skaidrs kaapeec ir shitaada putra savaariita no orgu puse.

 • Tūrisma kauss un Tūrisma kategorija ir viens un tas pats. Vienkārši pieteikuma anketai ir iedots nosaukums – Tūrisma kauss. Starpcitu, pateicoties šī dokumenta publikācijai citās lapās un citās valodās arī būs Tūristi no citām valstīm. Tāpēc Jums būs uzdevums parādīt, cik ”skarbi offroadisti” ir LV tūristi.

Leave a Reply