SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

CDT Lapsas Golf 4×4 Edition rezultāti

logo gatavaisAtvainojamies visiem dalībniekiem, ka nācās gaidīt un nesagaidīt rezultātus. Diemžēl radušās tehniskās problēmas nebija iespējams atrisināt nekavējoties.

Šeit ir rezultāti. Apsveicam visus ar finišu un godalgoto vietu ieguvējus apsveicamam ar labajiem rezultātiem!

Lai saņemtu balvs lūdzu sazinieties ar Reini telefons: 29416695, e-pasts: [email protected]×4klubs.lv , Skype

Visi kam ir kādas bildes no pasākuma lūdzu sūtiet mums [email protected] vai Skype

Bildes var apskatīt šeit: Dalībnieku foto

Rezultātu izvērsums

Dalībnieku GPX paili:
projektam.lv_4
Palidzi_izstumt_5
Pajero_club_12
Melnais_Vilks_14
Maskachka_9
Lonjiki_10
Eko_Riga_16
Dream_Team_2
Black_Forest_15
Autozinas.FM_damas_6
Autozina.FM_1
Autoliste-A-Team_3
4x4klubs_7
3priedez_11
3ciems_8
Topografisko_Idiotu_Klubins_13

10 comments to CDT Lapsas Golf 4×4 Edition rezultāti

 • Mārtiņš Štreihfelds (ت)

  Pasāciens bija pozitīvs, man patika 🙂 Bet bija pa maz Offroads 🙁 Mēs tik 1 offroudu attradām, pāri pa pļavu uz 33 ja nemaldos 🙂 Vismaz bijām pirmie pie tā ozola 🙂 Es pat Disītī aizmigu 😀 Nu ja skatās no pilota un stūrmaņa viedokļa, tad interesanti, bet stūmējiem, vilcējiem ne pārāk 🙁

 • vimba_zlobnaja

  Yes we can! 🙂 Beidot kaut kas vairāk par 2. vai 4.vietu 🙂

  Salatāti – mēs gribam dabūt Atzinības raktu SUV klasei. Ar tavu roku rakstīti ir 2x spēcīgāki 🙂

 • Veelreiz atvainojamies par rezultatu kaveeshanos un diplomus un alvas vares sanemt naakamo nedeel.

 • Mareks

  Nu nez jums laikam slepes bija lidz. Un zhagara jus vinchu pie pacelaja sejaat klat???;) 😉 😉

 • Pasākums tīri labs, mums patika, uztvērām to kā izklaides pasākumu un jau nedaudz pēc sešiem bijām finišā, lai bez stresa un liekas gaidīšanas varētu tā skaisti paēst. Smieklīgi gan, ka 1. vieta ROAD klasē un 5. kopsavilkumā, bet, lai tiktu prom no viesnīcas stāvvietas, nācās gan visiem stumt, gan arī vēl talkā aicināt. 😀 Kā tas iespējams – viss tiek ņemts ar ieskrējienu un aizžmiegtām acīm, bet, kad pat tas vairs nestrādā, tad meitenes sēdina ārā, lai stumj to Polo kalnā. 😀

 • Mareks

  Pasakums tiesham super Zhel ka tikai ziema ir isa!!!

 • Ivars Auziņš

  Pasākums baigi labs, vienīgi dēļ lielā “bedrīšu” skaita un punktu rēķināšanas sistēmas šoreiz ROAD klasei bija lielākas izredzes uzvarēt. Mēs jau smējāmies, ka tie, kam švakāka karte, kur redz tikai lielos ceļus, tiks augstās vietās. Mēs sākumā mēģinājām nullītes izbraukt, bet laiks jau bija pusē, kad mēs tik kādus 10 punktus bijām izbraukuši. Tad nu arī nospļāvāmies, samaksājām 10 Ls sodu policijai, un devāmies ātrā tempā pa puslīdz sakarīgiem ceļiem.
  P.S. Palīdzējām Polo tikt ārā no viesnīcas stāvvietas 😀

 • ab

  Confirmed – mežā šoziem tikai ar mednieku slēpēm ir ko darīt tā, lai interesanti. Atliek vien gaidīt pavasari, plūdus, dubļus un meža stigu atvēršanu satiksmei.

  P.S. un tas tiesa, ka ROAD klasei ar ziemas riepām šoreiz bija pārsvars pār lieliem, lempīgiem bobikiem ar dubļu riepām, kas riskēja nolauzt kaklu katrā līkumā sev vai pretimbraucošajam, bet mežā jēgas braukt nekādas, jo izbraucot visu maršrutu pa šosejām punktus savākt varēja vairāk.

 • Guntijs

  Labs pasākums!
  Tikai to punktu fiziska neesamība vienā brīdī mazina azartu.
  Vajadzētu arī kādu uzdevumu vai tamlīdzīgi.
  Kopumā dodu 7-8 balles! 🙂

 • Pasākums bij’ tīri labs, par rezultātu arī nevaram sūdzēties. Lai nebūtu tukša burkšķēšana par to, ka varēja jau labāk utt., te arī daži priekšlikumi no mūsu komandas par iespējamiem uzlabojumiem:
  * ieviest maksimālo sodu par katru punktu (piemēram, 3 kilometri) – tas mudinātu braukt punktiem tuvāk, nevis tikai pa šoseju izbraukt visiem pa vidu.
  * soda punktus dot pēc logaritmiskās funkcijas (pāris vārdos – aiziet no 5m līdz 0m ir vērtīgāk par 2000->1995) – šis mudinātu cīnīties par pēdējiem metriem, skriet kājām līdz nulpunktam utt.

  Pirmā dienas puse mums bija dikti interesanta, jo kā vieni no retajiem devāmies uz lejas punktiem – bija iespēja pabraukāt pa meža ceļiem, kur pēdējā laikā neviens nebija savu kāju spēris. Sanāca vairākas kupenas iepazīt, arī labprātīgi, kad braucot pāri pa ledus kalnu tika konstatēts, ka 15m priekšā ir lielais sniega tīrītājs (tāds, kas visu lielceļa platumu vienā reizē tīra) – apakšā ledus un vienīgais prātīgais risinājums bija likt iekšā kupenā.

  Diemžēl apmēram pusē laika bija pilnīgi skaidrs, ka tādā stilā labu rezultātu nedabūs un tālākā dienas un vakara daļa pagāja man praktizējoties kā līkumus ņemt sānslīdē bez bremzēšanās. Uz beigām jau sanāca pavisam labi. Būtu to apjautuši jau sākumā, noteikti rezultāts būtu labāks, bet baudījums mazāks.

Leave a Reply