SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

4x4klubam 2 gadiņi.

Februārī ir 4x4kluba dibināšanas gadadiena un par godu šim notikumam aicināsim kopā visus, kas mūsu darbošanās rezultātā ir kaut kur „iestādījuši” kādu mašīnu. Tātad – visi draugi, dalībnieki, biedri un līdzgaitnieki ir aicināti svinēt mūsu dzimšanas dienu. Svinēsim mēs gan to lietu nedaudz neparasti. Pirmkārt – sabrauksim kopā tepat Rīgā un pavizināsimies pa ziemas autotrasi, kuras apkārtnē būs iespēja arī nobraukt no ceļa un „pamocīt” bezceļā braucamo tehniku.

Bet pirms tam – saorganizēsim nelielu iesildīšanos. Tas būs kaut kas līdzīgs foto konkursam. Mūsu mājas lapā publicēsim objektus vai darbības, ko vēlamies redzēt fotogrāfijās. Dalībniekiem jāsafotografē bildes un jāsūta mums. Bildes izvērtēs neapšaubāmi kompetenta žūrija un dzimšanas dienas svinībās apbalvosim labāko un skaistāko fotogrāfiju autorus.

Sekojiet informācijai!

Leave a Reply