SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

BTA Sieviešu dienas rallijs ir aizvadīts!

Rallijs-2011A5. martā norisinājās Sieviešu dienai veltīts rallijs. Šajās sacīkstēs uz starta stājās tikai un vienīgi dāmas – gan pilotes, gan stūrmanes krēslā.

Pasākums sākās agri no rīta, kad jau 7:30 uz reģistrāciju un tehnisko pārbaudi Riga Plaza stāvvietā ieradās pirmās dalībnieces. Pēc nelielas izklaides programmas un dalībnieču sapulces, dāmas stājās uz starta līnijas. Kopā rallija piedalījas 246 ekipāžas, kuras bija gatavas izaicinājuma, azartam un sacensību garam visas dienas garumā.

Pirmais dalībnieču uzdevums bija Rīgā, kur bija jāapmeklē pieci kontrolpunkti. Savu maršrutu Rīgā dalībnieces plānoja pašas. Pēc Rīgas punktu atrašanas, dāmas devās uz nākamo uzdevumu, kura sākums bija Doles salā pie Daugavas muzeja. Šajā disciplīnā bija jāveic pārbraucieni starp kontrolpunktiem, ievērojot laika normas un vidējo ātrumu. Katrā kontrolpunktā – speciālais uzdevums. Regularitātes brauciena ietvaros komandas izbrauca pa Salaspils, Ogres, Lielvārdes, Lēdmanes, Madlienas, Ķeipenes, Mālpils, Siguldas un Ropažu ceļiem, kas bija slideni, piesniguši un viltīgi. Pašās brauciena beigās, jau pēc finiša laika fiksēšanas, dalībnieces veica veiklības braucienu Sporta kompleksa 333DSCF0714 drošas braukšanas poligonā.

Laika kontrolei 4x4kluba organizatoru komanda speciāli izstrādādāja elektronisku sistēmu, kuras pamatā bija datorprogramma un svītru kodu skeneri. Katrai ekipāžai tika piešķirts unikāls svītru kods, kurš bija jānoskenē katrā kontrolpunktā. Tādā veidā tika radīta iespēja kontrolēt ekipāžas braucienu ar precizitāti līdz sekundei.  Vakarā rezultātu aprēķinam organizatoru rīcībā bija tabula ar vairāk kā 6200 fiksētiem laikiem.

Rezultātu paziņošana un apbalvošana notika Riga Plaza telpās. Turpat arī ballīte līdz rīta gaismai.

Rezultāti

Vēlamies pateikties par sadarbību visiem pasākuma sponsoriem un atbalstītājiem, kā arī biedrības Par stipru Latviju komandai.

Tāpat liels paldies par darbu tiesnešu komandai, kas visas dienas garumā fiksēja dalībnieču laikus, regulēja satiksmi un visādi citādi palīdzēja pasākumam noritēt maksimāli korekti un kvalitatīvi.

Paldies:

KP6 – Imantam un viņa brigādei; KP7 – Mārim, Evai un pārējiem punkta darbiniekiem; KP8 – Edgaram, Dacei un Edgaram; KP9 Freimo un komandai; KP10 – Uldim ar bračku un pārējiem aktīvistiem; KP11 – Pēterim un Vilim ar vienas dāmas; KP12 – Krinkelim, Līgai un Egonam; KP13 – Krišam ar komandu; KP14 – Ilmāram ar biedriem un vienas dāmas; KP15 – Aivaram un meitenēm. Tāpat par tehnisko palīdzību paldies Artjomam un Gatim.

P.S. Rezultāti tiks publicēti tuvākajā laikā

Andris, Reinis un Kaspars gul

 

4 comments to BTA Sieviešu dienas rallijs ir aizvadīts!

  • 300zx.lv bees teem

    Liels jo liels paldies Artjomam par palīdzību mūsu komandai 333 sporta kompleksā 🙂

  • Artjoms

    Prieks bija palidzet 😉

  • Nīke

    Paldies 4×4 klubam par izcili organizetu pasakumu – braucu arī pagājušogad un varu salīdzināt 🙂 kaut gan šie nav salīdzināmi… Bija bauda braukt, kontrolpunktos viss noritēja prfekti – ne aizķeršanās, ne neskaidrību, leģenda – ka labākajos off road pasākumos 🙂 Veiksmes puiši un cerams ka nakamgad organizatori arī Jūs pieaicinās, jo tad garantēts, ka pasākums izdevies 🙂 Ar cieņu – Wild Wolves komanda

  • Paldies par labiem vārdiem!

Leave a Reply