SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Kurland Trophy 2011 aizvadīts

Svētdien noslēdzās pirmais šī gada trofi reids. “Kurland Trophy 2011” visas nedēļas nogales laikā norisinājās Ēdoles apkaimē, kur sportistiem bija sevi jāparāda dažādās disciplinās. Agrā sestdienas rītā, pēc starta Ēdoles centrā, dalībnieki devās meklēt kontrolpunktus divās orientēšanās zonās. Paralēli kontrolpunktiem, katrai ekipāžai noteiktā laikā vajadzēja ierasties uz dubļu apli. Vispirms aplī cīnījās TR1 automašīnas, bet vēlāk, kad trase bija kļuvusi pietiekami smaga, arī OPEN, TR2 un TR3 mašīnas. Kopumā sacensības piedalījās 109 tehnikas vienības – gan automašīnas, gan motocikli un kvadracikli.

Sacīkšu otrā diena visiem automobiļiem sākās ar triālu smilšu karjerā, kur bija izveidota trase ar stāviem kāpumiem, kritumiem, asiem līkumiem. Iepriekšējā dienā šo pašu karjeru bija izbraukājuši kvadraciklisti. Īpašu asumu piešķīra lielais sniega daudzums, kas zemākajās trases vietās radīja ne vienu vien papildus šķērsli TR1 ekipāžām. Tālāk sportisti turpināja orientēties un vākt kontrolpunktus, kuri nebija atrasti sestdienas laikā.

Kategorijā TR1 uzvaru izcīnīja igauņi Rene Deriks un Prīts Kesalaus. Arī atlikušo goda pjedestālu aizņema mūsu ziemeļu kaimiņi, otrajā vietā ekipaža Tomass Kerps/Āre Vests/Marguss Poldemā, trešās vietas ieguvējas (vienīgā dāmu ekipāža) Maire Midri/Peetss Teele/Aders Vivika. Labākie no Latvijas ekipāžām finišu sasniedza piektajā vietā

Līdzīga situācija arī TR2 klasē, kur ātrākie latvieši ceturtie (Ints Marcinkēvičs un Miķelis Bērziņš), bet viss goda pjedestāls igauņiem. Pirmie Anti Puusepp/Ahto Raudla, otrie Alvars Tehe/Ivars Prahs, trešie Koits Tonisons/Tauri Tenavotss

TR3 klasē pirmā ekipāža no Latvijas Edvīns Vansovičs un Juris Dzenis, otrie atkal igauņi Tarvo Klaasimae ar Paulu Lipasaaru, trešie Prīts Auss un Inderks Tultss.

OPEN ieskaitē medaļas sadalīja Latvijas braucēji. Pirmajā vietā Jānis Siliņš un Arnis Pušs, aiz sevis atstājot Ivaru Rozi un Induli Vīdušu. Trešo vietu ar stipri pārbūvētu automašīnu (atšķirībā no iepriekšējās sezonas) izcīnīja pieredzējušie Aigars Mizga un Alvis Reinšmits.

Paralēli sportistu dubļainajām gaitām, savas prasmes apvidus auto lietošanā pierādīja arī Tūristi. Šajā ieskaitē brauc dalībnieki, kuri vēlas pavizināties, izklaidēties un apskatīt skaistus dabas skatus, tajā pat laikā izjūtot zināmu sportisku azartu, gan meklējot kontrolpunktus, gan veicot dubļu apli uz laiku. Šoreiz Tūrisma kausa ieskaitē piedalījās ļoti kupls dalībnieku skaits – uz starta izgāja vairāk kā 40 tehniskas vienības.

TŪRisma ieskaitē startēja arī vairākas 4x4kluba komandas, no kurām labākā ierindojās trešajā vietā – Gatis Eglītis un Evija Nežborte.

 

REZULTĀTI – TR1, TR2, TR3, OPEN, ATV TŪRISMA KAUSS, DUBĻU ĒRGLIS

Nākamias Latvijas Trofi reida čempionāta posms notiks Trapenē un norisināsies no 6. maija līdz 8. maijam.

25 comments to Kurland Trophy 2011 aizvadīts

 • vimba_zlobnaja

  Paldies TR1 Maire Midri/Peetss Teele/Aders Vivika, kuras mūs izvilka pie HH5 punkta!!!
  Nu izvili “viegli” šie HH punkti bija mūsu ekipāžai. 2h nosēdējām, 3x iestigām. Un vēl zilā trase skaitījās parastajiem SUV.

 • vimba_zlobnaja

  Ak jā, un parastajiem auto kur var rezultātus iegūt?

 • Vanags

  Nu visticamaak, ka trofi.lv. 4x4klubs sho pasaakumu neorganizeeja.

 • Trofi.lv klusē… 🙁

 • vimba_zlobnaja

  Tāpēc arī prasu kur rezultātus dabūt.
  Labi, varam tepat salīdzināt ~23točkas apmeklētas un ~200punkti.
  Uz beigām, kad bija jau izbraukājuši smagsvari spējām piebraukt klāt arī diviem 20mitniekiem 😀

  Dzeltens Wojādžers.

 • Nick

  Sveiks ! Pasaakuma bildes kaut kur vareetu redzeet ?

 • Nu mēs savācām ~50 KP. Hvz, cik punktos tas tulkojas. Divdesmitniekus ņēmām šādi: http://www.youtube.com/watch?v=TcyN7XfBE2I

 • Bildes buus, bet veelaak

 • vimba_zlobnaja

  Galvenais ka vēl divi cilvēki saslimdināti ar 4×4 slimību 🙂
  Vairāk neko arī pierādīt nevajadzēja.
  Esam ar saviem rezultātiem esam vairāk kā apmierināti.

 • Jee tas tieshaam ir galvenais 😉

 • vimba_zlobnaja

  Nez kā Pandai veicās? Tik nesakiet ka viņa paņēma 30+ točkas.

 • Ne mazaakaa pona, bet viniem ir vinca 😉

 • Vanags

  vinca un viedoklis 😀

 • Panda XY

  Visā visumā veicās ļoti labi, divdesmitnieki nācās vieglāk par pieciniekiem, katrā ziņā 30+ noteikti bija, rezultātos var apskatīt.
  P.s. Vinča – tas ir labi, bet viedoklis – vēl labāk!!!

 • FJ

  rezultāti patīkami pārsteidz 🙂

 • PandaXY

  Paldies par pasākuma norises informatīvo apkopojumu. BET mans viedoklis ir tāds, ka vajadzētu uzrakstīt arī par savu kluba biedru sasniegumiem, kaut arī viņi piedalījās Tūrisma klasē, tomēr tie ir 4x4kluba aktīvi dalībnieki, kuri piedalās kluba rīkotajos pasākumos un viņu sasniegumi Kurland- trophy 2011 ir ievērības cienīgi.
  Paldies par sapratni, PANDA.
  P.s. Tas ir tikai mans subjektīvais viedoklis 🙂

 • Ar lielaako prieku nopubliceesim ja daliibnieki uzrakstiis rakstinu par saviem piedzivojumiem.

 • Nu tad jau būs kaut kas jāuzklabina…. 🙂

 • VĒTRA

  Es kā skatītājs vienu gan nevaru saprast- tā reklamēja utt. lai tik cilvēki nāktu un maksātu tos 3Ls..Bet vaitad nevar aizdomāties kur lai tie visi cilvēki Nokārtojas? Vaitad tiešām nevar atvest pāris WC…?

 • Arvīd ar nepacietiibu gaidiisim 😉

 • Labi ka neatveda WC – tad tās vēl aizvien stāvētu meža vidū un neviens viņas nevarētu izvest 🙂 Starpcitu – saprotu, ka skatītājiem pašiem arī bija riktīgs bezceļa festivāls. pēdējie skatītāji no meža izbrauca ap 10:00 vakarā 🙂

 • Pacifist

  Dubļu mīļotāju pulkā parādijies jauns domubiedrs ar zilu Suzuki Jimny. Cilvēks brauca pirmo reizi, viens bez stūrmaņa un datora!!! Ja kādam ir izdevies noknipsēt šo auto tad lūdzu padalīties ar foto.

 • Evita Ružāne

  Pirmo reizi, bez stūrmaņa un datora… vajag foto… izklausās pēc bezvēsts pazušanas gadījuma!! 😀 😀 😀

 • Laikam runa par šito Jimny, kas sēdēja astē UHU Jeep: http://www.jeepclub.lv/forum/download/file.php?id=2995

Leave a Reply