SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Latvijas Trofi reidu 2.posms “Stiga Trophy” – jau pēc pāris nedēļām

Autors: Evita Ružāne

Visiem tiem, kam bezceļi un dubļi saistās ar aizraujošu izklaidi un aktīvu atpūtu pie pašām dabas dzīlēm, Latvijas Trofi reidu čempionāta otrā posma organizatori 7. un 8. maijā aicina uz Alūksnes pusi, Trapeni, kur norisināsies vērienīgas bezceļu sacensības, kas šogad nesīs Trofi reidu lieldrauga – dārza un meža tehnikas “STIGA” nosaukumu – STIGA TROPHY 2011.
Šogad Trapenē Trofi reids notiks jau astoto gadu un nevienam vairs nav noslēpums, ka leģendārās un teikām apvītās Baltiņu pļavas un purvainie Trapenes meži Trofi reidu sportam ir viena no piemērotākajām vietām Latvijā – sportistiem tas nozīmē papildus grūtības, kurās no jauna pierādīt savu meistarību, savukārt skatītājiem – elpu aizraujošus momentus trases malā. Par neizsīkstošu enerģiju abu dienu garumā gan dalībniekiem, gan skatītājiem parūpēsies “Red Bull”.
STIGA TROPHY 2011 organizatori sacensību formātā ietvēruši visu veidu apvidus auto sacensības – no standarta auto, ko ikdienā nereti redzam bruģētajās Rīgas ielās, līdz pat meistarīgi būvētiem 4×4 sporta prototipiem, tādējādi nodrošinot skatītājiem plašu un piesātinātu autosporta izklaides programmu divu dienu garumā.
Jebkurš apvidus auto braucējs STIGA TROPHY 2011 sacensībās var beidzot parādīt sava spēkrata īsto raksturu, izvēloties savam apvidus automobilim un braukšanas stilam piemērotāko no pilnpiedziņas auto bezceļa kategorijām. Standarta apvidus automobiļu īpašniekiem tiks dota iespēja parādīt savas apvidus braukšanas prasmes veiklības Triālā; draugu kompānijā, asistējot navigācijas sistēmām un kartēm, savus spēkus būs iespēja notestēt Tūrisma klases dalībniekiem, bet tiem, kas jau ar pieredzi dubļu savaldīšanā – sporta kategorijas ieskaite vai Dubļu Ērgļa lidojums Trapenē!
Sestdien, 7.maijā plkst.10:00 pasākuma svinīgā atklāšana notiks pašā Trapenes centrā. Kamēr sporta un Tūrisma klases dalībnieki dosies savā pirmajā pārbaudījumā – orientēšanās zonā mežonīgajos Trapenes mežos, meklēt organizatoru izliktos kontrolpunktus, skatītājiem būs iespēja vērot, kā notiek standarta apvidus auto veiklības sacensības Trapenes karjerā – skaistā vietā blakus Sētas ezeram. Vēlāk šo pašu, bet nedaudz modicifētu triāla trasi, iemēģināt ieradīsies arī Tūrisma ieskaites dalībnieki, bet vakarpusē šeit jau darbosies Sporta kategorijas dalībnieki.
Svētdien, 8.maijā jau no plkst. 8:00 atpūtas bāzē “Luksti” notiks sacensības “Dragon winch mud race” dubļu apļos, kur pirmo reizi tiks organizēta paralēla braukšana gan Sporta klasei, gan Dubļu Ērgļiem. Līdz pat plkst.16:00 šeit redzēsim sacenšoties jaunākos šogad uzbūvētos un pārbūvētos 4×4 automobiļus. No atpūtas zonas skatītāji ērti varēs pārredzēt aptuveni trešdaļu no apļu trases.
Plašāka informācija sacensību dalībniekiem un skatītājiem atrodama organizatoru mājas lapā www.4x4sport.lv. Paldies mūsu informatīvajiem atbalstītājiem: www.4rati.lv, www.ralleymotions.lv, www.go4speed.lv.

Info par 4×4 veiklības sacensībam

Ka jau ierasts aicinām arī 4×4 kluba biedrus uz sacensībām,
Īpašais piedāvājums klubam Tūrisma kausa sacensībām:
Ja no kluba sacensībās startē vismaz 5 dalībnieki – 15% atlaide dalības maksai,
Ja no kluba sacensībās statē vismaz 10 dalbnieki – 30 % atlaide dalības maksai.

 

Leave a Reply