SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

„Ziemeļu Robeža 2011” 4-5 jūnijs

Pagājuši 2 gadi un atkal notiek Piedzīvojumu – ekspedīcija „Ziemeļu Robeža 2011” 4-5 jūnijs.

2009. gada pavasarī notika pirmā ziemeļu robežas ekspedīcija. Vairāk kā 30 automašīnas un 15 moto vienības 2 dienās pievarēja bezceļus, kas vijās gar Latvijas un Igaunijas robežlīniju. Dalībniekiem vairākas reizes nācās šķērsot Republiku robežas lai atrastu organizatoru nospraustos punktus, dalībnieki izvēlējās dažādu ceļus, cits izmantoja koplietošanas robežu šķērsošanas vietas, cits savukārt atrada vecas kontrabandistu takas.

Video no Ziemeļu Robežas sagatavošanas 2009 gadā http://youtu.be/j704ImRuNNE

Arī šogad organizatori ir ieplānojuši maršrutu gar Latvijas Igaunijas robežu, šoreiz maršruts būs cits un punkti tāpat. Divās dienās būs jāmeklē dažādas grūtības punkti gan Latvijas, gan Igaunijas teritorijā, tāpēc obligāti jāņem līdzi pase. Dalībnieki iedalīsies divās kategorijās – Sagatavoties auto un standarta. Maršruti un punkti tiks iekrāsoti trīs dažādās krāsās: zils – viegli braucams jebkurai 4×4 automašīnai, sarkans – vidēji smags bezceļs, jāizmanto visas 4×4 automašīnas priekšrocības, melns – smags bezceļs sagatavotām automašīnām ar vinču.

Nakšņošana un vakariņas viesu namā Ķempēni http://www.kempeni.lv/
Numuriņu rezervācija pa tel. +371 29105503

Pieteikuma anketa: ZR_pieteikums2011
Nolikums: nolikums ZR

4x4klubam par katru pieteikto ekipāžu tiek piemērota atlaide 3%, tātad 3 auto 9%, 10 auto 30% nost no dalības maksas katram dalībniekam.
Atlaidi var saņemt  4×4kluba biedri (par to kā iestāties info šeit http://www.4x4klubs.lv/kas-ir-4x4klubs-2/


Leave a Reply