SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Aicina klubs Appasaule – Piedzīvojumu enduro Gulbenē!!!

Šā gada 28. maijā Gulbenes pusē notiks 2011. gada Latvijas čempionāta Piedzīvojumu Enduro 2. posms, ar sacīkšu centru Lejasciemā.
Sacīkšu pamatprincips ir moto orientēšanās, dabā iezīmētu kontrolpunktu meklēšana, sarežģītu un fiziski smagu šķēršļu pārvarēšana speciālajos uzdevumos. Organizatori sacīkšu apvidū jau ir salikuši vairāk kā 100 kontrolpunktus, kuru uzlikšanai pārsvarā izmantoti dabas un apvidus objekti, piemēram, senu ēku drupas, caurtekas un tamlīdzīgi objekti.
Sacīkstes sākas ar starta uzdevumu, ko saņem visi dalībnieki tūlīt pēc starta plkst. 9:00. Starta uzdevums ir kā neliela iesildīšanās visas dienas moto piedzīvojumiem. Kad starta uzdevums, kurā netiek izmantota mototehnika, ir izpildīts, dalībnieki tiek pie sacīkšu kartēm, kurās ir atzīmēti kontrolpunkti. Nākošais dalībnieku uzdevums ir savas komandas stratēģijas izstrāde. Maršruta izvēle ir pašu sportistu ziņā, bez noteiktas secības, tāpēc uzvar tas, kurš savācis visvairāk punktus.


Kad komandas stratēģija izstrādāta, komanda sēžas uz močiem, skatītājiem pa prieku veic vēl kādu organizatoru sarūpētu starta izbraucienu un dodas trase pēc kontrolpunktiem.
Lai dzīve jautrāka gan dalībniekiem, gan skatītājiem, sacīkstēm pa vidu tiek organizēti speciālie uzdevumi. Tie ir dažādi – gan veiklības braucieni, gan dažādu šķēršļu pārvarēšana marķētā trasē, kopumā tie visas dienas garumā var būt līdz pat trim. Šie speciālie uzdevumi, kopā ar punktu meklēšanu un fotografēšanos pie punktiem, ir tas, kas piedod šīm sacīkstēm piedzīvojuma garšu, kādu ikdienas moto braukšana nespēj piedāvāt.

Sacīkšu dalībnieki ir iespējams startēt vairākās klasēs sākot no sporta klases, kur startā Latvijas Čempiona titula tīkotāji, hobija klase, iesācēju klase un velo klase. Pēdējās divas ir vairāk piemērotas tiem, kas grib pamēģināt Piedzīvojumu Enduro pirmo reizi. Arī pieteikšanās procedūra un citi nosacījumi šīm klasēm ir maksimāli atviegloti, lai viss būtu maksimāli vienkārši.
Tāpēc, ja esi gatavs izbaudīt moto vai velo piedzīvojumus visas dienas garumā, iepazīt dažādus Latvijas novadus un vietas, kur nekad neesi bijis, nāc un piedalies Piedzīvojumu Enduro!
Visa informācija par sacīkstēm, kā arī reģistrēšanās, kas jau atvērta, pieejama mājas lapā: www.appasaule.lv.
Uz tikšanos Lejasciemā!
Jūsu apPasaule.

Leave a Reply