SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Jauno Runva vinču modeļu AKCIJA no www.4x4lv.lv!


 

EWX9500F – CENA 340 Ls

 

EWX 9500F  vinča ir ļoti uzticama un laba situācijās, kad tā jāizmanto ikdienišķos darbos un auto evakuācijai. Vinčai ir parastais reduktors ar attiecību 230:1 un mazjaudas (6 zs) motors. Pateicoties tam, vinčai ir laba cena un parametri tādi paši, kā citām budžeta klases vinčām. Šai vinčai ir savi plusi salīdzinājumā ar konkurentiem – viegla troses iztīšana ar rokām un nav nepieciešams jaudīgs akumulators, jo motoram nav nepieciešama liela starta strāva.

EWXC9500 – CENA 400 Ls

 

Atšķirībā no parastās EWX vinčas, šim modelim ir cits reduktoros un motors ar jaudu 7.2 Zs!
EWXC9500 vinča ir ideāla lietotājiem, kas izmanto vinču bieži – medniekiem, 4×4 tūristiem, sportistiem, ekspedīcijas automašīnām un aktīvas atpūtas piekritējiem.
Reduktors:
Atšķirībā no citu ražotāju vinčām Runvas EWX modeļos reduktora uzbūve ir pārdomāta un novatoriska. Tas ir uzbūvēts no krietni biezākiem planitāriem pārvadiem (biezāks nekā Come-up DS9.5 un Warn 9.5ti) kā arī rumba ir atslēdzama no reduktora, kas ļauj viegli iztīt trosi. Motori EWX vinčās ir ar ļoti lielu griezes momentu, tāpēc attiecība reduktorā ir samazināta uz 130:1. Tas ļauj vinčai vilkt trosi ātrāk par 40-80% nekā konkurentiem. Salīdzinājumam Come-up reduktoros ir ar 156:1 attiecību savukārt visas budžeta vinčas ir ar reduktora attiecību no 200:1 līdz 300:1!
7.2 Zs motors ar 12Nm lielu griezes momentu, šobrīd jaudīgākais vinču elektromotors tirgū. Motora maksimālie apgr. 7500 apgr/min – tos gan motors sasniedz vinčai velkot bez slodzes. Konkurentu vinču motori izceļas ar lielākiem apgriezieniem, līdz 10000 apgr/min, bet kā zināms tiem ir mazāki jaudas parametri. Tāpēc reālajos testos Runva EWXC vinčas ir krietni ātrākas. Motoram papildus ir uzstādīts alumīnija radiators karstuma novadīšanai, bet testu laikā novērojām, ka motors nesakarst vairāk kā konkurentu motori.

 

vincaEWXC9500 – CENA 450 Ls

Vinča Runva EWX Q 9500 ir paredzēta ekstrēmam 4×4 sportam un tūrismam. Runva inženieri ir izstrādājuši iespējams, viss ātrāko elektrisko vinču ar vienu motoru. Šai vinčai no elektriskajām vinčām konkurentu nav, ja nu vienīgi angļu modificētais Warn ar diviem elektromotoriem, kurš maksā ap 3000 Ls!

Pateicoties lielam griezes momentam un jaudai 7.6 Zs, elektromotors iegriež reduktoru ar attiecību 110:1. Vinča sasniedz tādu ātrumu, ar kādu elektriskās vinčas agrāk nav griezušās. Pateicoties ātrai vinčas iztīšanai ar rokām, ekipāžas izvinčošanās laiks ir samazinājies uz pusi. Protams, visam šim skaistumam ir ēnas puse – vajadzīgs jaudīgs akumulators (ieteicams jaudas vai želeja akumulators ), resni jaudas vadi (kā minimums 50 mm2) un labs ģenerators (min. 100A)Šās vinčas Jau ir izvēlējušies vadošie Trofi reidu sportisti, gan standarta TR1 klasē, kā arī prestižajā TR3 klasē, kā galveno vilkšanas spēku!

http://www.4x4lv.lv/lv/katalogs/680

Leave a Reply