SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Zosu Kāsis 2011 atskaite un foto

Sestdienas rītā Zosu kāša 2011 sastāvs jeb dalībnieki pamzām sāka meklēt nekurienes vidu – Ģērķēnus. Šajā nomaļajā, bet skaistajā vietā notika šī gada pirmais lielais pasākums 4x4kluba draugiem un biedriem. Dalībnieku rindās šoreiz sagaidījām neparasti daudz kvadraciklus, kas nav pierasts mūsu organizētajiem pasākumiem. Automašīnu skaits šoreiz bija mazāks, nekā parasti. Par bāzes vietu bijām izvēlējušies jauku viesu namu ezera krastā. Dalībnieku “ēdienkartē” šoreiz bija divas orientēšanās zonas un viens veiklības brauciens. Viena OZ zona un veiklības brauciens atradās nesen izstrādātā cirsmā, kas radīja ne mazums grūtību gan dalībniekiem, gan automašīnām. Zari, celmi un dubļi nebija saudzīgi pret tehniku un dalībnieku spēkiem.

Abas OZ zonas atradās salīdzinoši tālu viena no otras, jo šajā reizē centāmies apgūt jaunas teritorijas, lai pasākumu padarītu interesantāku dalībniekiem. Otrā OZ zona bija atšķirīga – krūmi, mitras pļavas, dubļi. Katrā ziņā – tehnikai daudz draudzīgāka teritorija. Orientēšanos dalībniekiem traucēja veiklības braucienu laiku izloze. Katram savā noteiktā laikā bija jāierodas uz apļiem. Aplis bija izkārtots tajā pašā izcirtumā – zaru ceļi, rises, dubļi, celmi, kalns. Ar šīm ekstrām centāmies iebiedēt dalībniekus.

Pēc laika normas beigām, ekipāžas sāka atgriezties bāzē, kur jau gaidīja siltas vakariņas. Pēc rezeltātu aprēķināšanas notika apbalvošana un galveno balvu izloze.

Paralēli kvadracikliem un lielajiem džipiem, savus spēkus pārbaudīja arī ielas apvidnieku braucēji. No rīta SUV braucēji tikās Silciema karjerā, kur bija sagatavots aplis ar bezceļa elementiem. Dienas gaitā SUV dalībnieki, meklējot kontrolpunktus un risinot uzdevumus, aizbrauca līdz Nītaurei, no kurienes ar leģendas palīdzību nokļuva līdz finišam, kas atradās pie OFFRoad braucēju veiklības brauciena starta.

Ir aizvadīts kārtējais pasākums. Esam ieguvuši jaunu pieredzi, jaunas domas.

Pašlaik strādājam pie Latvijas Trofi Reidu Čempionāta posma sagatavošanas. “Virgas Manevri” notiks Jūlija beigās Liepājas pusē. Aicinām arī visus mūsu pasākumu apmeklētājus piedalīties šajās sacensībās.

Nākamais 4x4kluba draugu un biedru izklaides pasākums notiks Augusta beigās Lauberē.

Par visiem pasākumiem sīkāka informācija būs laika gaitā! Lai labs dublis!

Rezultāti

Foto atskaite no Zosu Kāsis 2011. Pārējās bildes atrodamas uz FTP

10 comments to Zosu Kāsis 2011 atskaite un foto

 • Perkons

  Kā var tikt pie pārējām bildēm uz ftp vietnes?

 • Fishka

  Sanak ka tikai sportistiem būs ko darīt pa vasaru? Parejem jagaida līdz augustam?

 • Panda XY

  Laikam jau gan, ka tā sanāk Fishka, 4×4 klubs dodas vasaras brīvdienās. Vēlējos vien piebilst, ka pasākuma aprakstošo daļu varēja arī nedaudz ātrāk ielikt, bet katrā ziņā labāk vēlāk nekā nekad. Pirms pasākuma tika reklamētas labu labās balvas, kam tad tās tika? Sacensībās parasti ir arī kaut kādi rezultāti -sasniegumi. Kur tie? Protams Jūs varētu man pateikt, vajadzēja braukt un tad jau visu redzētu un dzirdētu, bet ne jau vienmēr visi un visur var tikt.
  Ar cieņu,
  Panda

 • Vanags

  Fishka – Virgas manevros būs gan SUV, gan Tūristi, tā kā darāmais būs! Jūsu komanda vienmēr laipni aicināta! 🙂

  Panda – neviens vasaras brīvdienās nedodas. Darbs pie Virgas Manevriem norit jau mēnesi un turpinās arī tagad. Un tieši aizņemtības dēļ rakstiskā atskaite tapa tikai šorīt, nevis agrāk, jo neviens no mums nav “nodarbināts” valsts iestādēs, un laika ir stipri maz.

 • Fishka

  Mož var uztaisit ka Ladoga? Palais turistus pa TR1, TR2, TR3 bet bez laika un ustaisit “rubilovo” tapāt ka Ladogas apkartnē? Tas ir reali gruti izdarams, bet ir iespējams. Es saprotu ka tas aizņem daudz laika un naudas bet mož ka ir iepējams. P.S. Kapēc uz 4x4klubs.lv nav foruma?

 • Panda XY

  Par to kur kurš nodarbināts valsts vai nevalsts iestādēs var ilgi un dikti diskutēt, katram arodam var atrast + un -, bet ne par to ir stāsts, vairāk tomēr vēlētos pieminēt attieksmi, kā arī atcerēties ar kādu mērķi šis klubs tika dibināts. Man Jūs patiešām žēl, ka Jūs to vienkārši negribat saprast.

 • Panda XY rezultaati jau nedeelu ir pie rezultataiem, un nav iisti skaidrs par kaadiem meerkiem te tiek runats un kas iisti ir aizmirsts!?

 • PandaXY

  Dīvaini gan, cik dienu ir Jūsu nedēļā? Atskaite rakstīta 25. maijā, bet šodien ir 27. maijs, normālā laika uzskaitē, respektīvi šajā laika dimensijā, tas būtu divas dienas. Kur Jums radās nedēļa? Par mērķiem publiski nav apsriežams, bet tas ir saistīts ar sākotnējo kluba dibināšanas ideoloģiju 😀

 • Rodas sajuuta ka kaads te ir ko savaa galvinaa izdomaajis un to pienem par realitaati. Ja ir kas sakaams tad luugums kontakteetiies ar kluba vadiibu personiigi nevis baurot publiskajaa telpaa.

Leave a Reply