SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Pasākums standarta 4×4 automašīnām pie Rīgas – “Smilšu Rausis” – pārcelts uz 2011.gada septembri

UZMANĪBU!!! Standarta automašīnu pasākums tiek pārcelts uz vēlāku laiku. Diemžēl Rugāju gonkā notika negadījums, kura rezultātā organizatoru komanda uz laiku ir samazinājusies.

 

4x4kluba organizēto pasākumu kalendārā ir ienākusies neliela pauze, jo aktīvi strādājam pie Latvijas Trofi Reida čempionāta posma “Virgas Manevri” gatavošanas. Tāpēc esam nolēmuši neatstāt garlaicībā mūsu draugus un citus interesentus.

9. Jūlijā notiks apvidus braukšanas pasākums standarta apvidus automašīnām “Smilšu Rausis” – tātad speciāli NESAGATAVOTĀM ielas 4×4 automašīnām. Piedalīties aicinām dalībniekus ar tādām automašīnām, kā piemēram, Honda CRV, Honda HRV, Hyundai Tucson, Hyundai SantaFe, KIA Sportage, KIA Sorento, Mitsubishi Outlander, Toyota RAV4, Toyota LandCruiser, Nissan X-Trail, Opel Frontera, Mitsubishi L200, Mitsubishi Pajero un citiem lieliem un maziem pilnpiedziņas aparātiem – kaut vai Subaru Forester! Pie trašu sagatavošanas pievērsīsim īpašu uzmanību, lai dalībnieki savas ikdienas automašīnas nesaskrāpētu un nesabojātu, bet tajā pat laikā iegūtu prieku no braukšanas apgrūtinātos apstākļos.

Pasākums sāksies pašā Rīgas centrā – Zaķusalā, kur notiks prologs. Būs jābrauc pa smiltīm un kalniņiem, jāpierāda savas un auto spējas. Tālāk ar dažādu uzdevumu palīdzību būs jātiek prom no Rīgas, lai atkal pavizinātos pa dažādas kvalitātes celiņiem. Šeit darbs būs stūrmaņiem, jo tik vienkārši organizatori neatklās vietu, kur notiks brauciena noslēgums. Pēdējais pasākuma posms būs Rīgas rajonā, kur dalībniekiem būs sagatavots veiklības brauciens pa peļķēm, dubļiem, smiltīm, kalniem un citām grūti braucamām vietām. Palīdzību iestigušiem auto neatteiksim, tamdēļ nav jāuztraucas par dienas pavadīšanu pie iestiguša auto.

Pasākuma formāts un mērķis ir laba laika pavadīšana, nevis sacensība un automašīnu piebeigšana. Tā kā pasākums notiks Rīgas pievārtē, nobrauktie attālumi nebūs īpaši lieli, kas ļaus noturēt zemas pasākuma dalības izmaksas.

Sīkāka informācija par dalības maksu, reģistrāciju un citi jaunumi būs atrodami mūsu mājas lapā tuvākajā laikā.

Leave a Reply