SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Centrs 2011 – Laubere saturās!

Sveiciens visiem mūsu draugiem!

Vasara sāk vilkt uz rudens pusi (kaut arī lapas vēl zaļas) – parādās lietus, slapjums, kļūst vēsāks. Bet vai mitrs un dubļains laiks kādreiz ir traucējis kādam bezceļa cienītājam?

Vasara 4x4kluba organizatoru komandai ir bijusi saspringta – ne vienmēr viss dzīvē notiek ideāli, bet mēs nekur neesam pazuduši un, pēc veiksmīgi aizvadītā Latvijas Trofi reidu čempionāta posma, esam atpakaļ ierindā un gatavi darboties!

Septembrī notiks bezceļu braukšanas pasākums “Centrs 2011”. Norises vieta nemainīga – Laubere. Pateicoties labajai sadarbībai ar pagasta vadību, arī šogad organizējam pasākumu, kurš būs laba satikšanās iespēja visiem bezceļa braucējiem. Turpinām pieturēties pie pārbaudītām vērtībām – zemām dalībnieku izmaksām, vairākām interesantām pasākuma disciplīnām, kā arī pie labi pavadīta laika! Teritorijas pasākuma norisei šogad ir apzinātas plašākas, nekā pagājušajā gadā, tamdēļ droši varam solīt daudzveidīgu un interesantu pasākumu dažādas sagatavotības automašīnām!

Sīkāka informācija sekos tuvākajā laikā! Palieciet uz 4x4kluba “stīgas”!

2 comments to Centrs 2011 – Laubere saturās!

  • Mārtiņš Štreihfelds (ت)

    Vai kāds var iedot precīzu starta, reģistrācijas vietu? Nu nezinu, nosaukumu un kordinātes 🙂 A to man to Lauberi rāda meža vidū 😀

  • preciizu vietu publiceesim riit vai pariit

Leave a Reply