SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Centrs 2011 aizvadīts

Centrs 2011 ir godam aizvadīts.  Pieturoties pie tradīcijām un labajiem kontaktiem Lauberes pagastā, arī šogad tika organizēts pasākums Centrs.  Šogad datums tika pārcelts uz rudeni, jo vasara jau tā bija notikumiem bagāta.

Šajā reizē visas OFFRoad ieskaites ekipāžas startēja vienā grupā. Brauciena pamatuzdevums bija Orientēšanās zona un veiklības brauciens karjerā ar ūdens elementiem. OZ zonu iepriekšējo dienu lietus bija padarījis daudz maz dubļainu, taču dienas beigās dalībnieki prasīja vēl dubļus – laika apstākļus un dubļu daudzumu vēl neesam iemācījušies saorganizēt, bet pie tā strādājam 🙂 OZ zona atradās pagājušajā gadā jau pārbaudītajās teritorijās, taču karjers bija kas jauns. Tajā bija jāveic divi apļi pa bedrēm, smiltīm un ūdeni. Trase bija interesanta un tehniska, taču atsevišķām ekipāžām sagādāja ne mazums problēmu. Šo pašu apli mazliet vienkāršotā varianta veica ari SUV ieskaites braucēji, kuri sestdienas rītā startēja no Rīgas un caur noteiktiem kontrolpunktiem nonāca Lauberē, kur viņus sagaidīja OZ zona un jau pieminētais karjers.

Pasākums ir aizvadīts, neskatoties uz mazo dalībnieku aktivitāti. Vēl vairāk – tas nebija šī gada pēdējais pasākums! Jau aptiveni pēc mēneša turpināsim tradīcijas un gaidīsim bezceļniekus Mazozolu pagastā uz “Oktobrēniem 2011”! Gaidiet informāciju!

Paldies visiem, kas atbrauca!

OFFROAD rezultāti: Centrs_offroad_rez_2011
SUV rezultāti: Centrs_SUV_rez_2011

6 comments to Centrs 2011 aizvadīts

 • Alex

  Kopumā pasākums bija foršs, taču kontrolpunktu grūtības pakāpes bija novērtētas pavisam neatbilstoši realitātei. Dažviet lielāku problēmu sagādāja nevis auto nogādāšana līdz punktam, bet detektīvu spēlītes tuvējos krūmos ar mērķi atrast kartona zīmīti. Aplis bija foršāks un interesantāks, nekā iepriekšējā reizē, Zosu Kāsī 🙂

 • Perkons

  Paldies par “veiklības braucienu”, kas bija pieejams arī skatītājiem 🙂 Reku dažas bildes un video no noslīcinātā Wranglera glābšanas. http://goo.gl/yM8JK

 • paldies, bija ok 🙂 vareeja buut vairaak/dziljaaki dublji un preciizak atlikti + vairaak arii punktu, bet to jau uz vietas noskaidrojaam, ka visu jaun nevar gribeet 😀
  p.s. kausus/balvas no jums negaidaam, bet par to, ka nebija pat diplōmu atminjai par piedaliishanos – bijaam viilushies 🙁

 • Diemžēl tehnisku iemeslu dēļ diplomus izdrukāt nevarējām ;-(

 • Fishka

  Teikšu kā iepriekš, paldies bija ok! Piekritīsim, ka punktu atbilstība grūtībai nebija pareiza, dubļu aplis bija foršs. Gribētos atzīmēt, ka tagad jau ir gruti atdalit “mazo” klasi no “lielas” – OFFroad aug, un dalībnieki ir diezgan labi sagatavoti.
  Nu tad gaidīsim Oktobrēnus, un man liekas, ka nevajag tās balvas, bet kausus interesantus vajadzētu!

 • Panda XY

  Es atvainojos, bet kur var iepazīties, iemest acis, SUV ieskaites rezultātos? Vai arī visi SUV dalībnieki ir pārtapuši par offroad-istiem!

Leave a Reply