SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Piedzīvojumu brauciens „Oktobrēni 2011 SUV” ir noslēdzies.

Šo sestdien, 22.oktobrī, uz startu, lai cīnītos par labākā Oktobrēna titulu, bija ieradušās vienpadsmit spara pilnas ekipāžas ar visdažādākajām tehnikas vienībām.
Pirmā disciplīna, kurā ekipāžas devās, bija OZ karjers, kuras laikā vajadzēja arī ierasties uz specuzdevumu Aplis. Cīņa OZ karjers bija spraiga un dinamiska, kur dalībnieki neaizmirsa arī par savstarpēju izpalīdzēšanu. Specuzdevumā Aplis tika uzrādīti visdažādākie rezultāti – vislielākās problēmas, kā izrādījās, sagādāja trases paši pēdējie metri.
Ar nožēlu gan jāatzīmē, ka OZ karjers un specuzdevums Aplis paņēma arī savus upurus – trīs ekipāžas bija spiestas atteikties no talākas dalības tehnisku defektu dēļ.
Tātad Foto OZ startēja un virzienā uz Ērgļiem devās vairs tikai 8 komandas. Pēc pašu dalībnieku teiktā – uzdevums neesot bijis no vieglajiem, par ko liecina fakts, ka vēl 2 ekipāžas izstājās un vēl viena ievērojami kavēja noteikto finiša laiku.
Kāmēr tika apzināti un apkopoti rezultāti, visi finišējošie – pēc saviem ieskatiem un vēlmēm iestiprinājās viesnīcas „Ērgļi” restorānā un pārrunāja piedzīvoto.
Labākie un veiksmīgākie Oktobrēni šogad ir komanda ‘’IMPERIA’’ ar auto Jeep, kuru pilotēja Vladimirs, otrās vietas ieguvēja ir komanda ‘’G – wagen’’ ar MB G 300, kuru pilotēja Artjoms, un trešās vietas ieguvēja ir komanda ‘’Pandora’’ ar Mitsubishi Pajero Sport, kuru pilotēja Vjačeslavs.  Trešās vietas ieguvēju rezultāts pārsteidza visus pasākuma dalībniekus un organizatorus, jo viņu Mitsubishi Pajero Sport ir pilnīgi standarta izpildījumā, bez jebkādiem tehniskiem uzlabojumiem.
Godalgoto vietu ieguvušās komandas tika apbalvotas ar nelielām balvām, bet galvenā balva no SIA „NAVISHOP” – GPS iekārta – tika izlozēta starp visām finišējošām ekipāžām. Kā redzams, likteņa pirksts arī šeit veica savu darbu un GPS iekārtu izlozēja ekipāža, kura sūri un grūti bija izcīnījusi godpilno 1 vietu. Šī veiksme loterijā bezšaubām bija kompensācija par to, ko liktens bija sagatavojis komandai IMPERIA mājupceļā. Amerikāņu klasika Jeep tehnisku defektu dēļ tomēr līdz mājām saviem spēkiem netika.
Paldies visiem, kas ieradās, piedalījās un tik azartiski cīnījās līdz pasākuma beigām.

Uz tikšanos turpmākajos 4×4 klubs pasākumos!

Rezultāti Oktobrēni 2011 SUV

2 comments to Piedzīvojumu brauciens „Oktobrēni 2011 SUV” ir noslēdzies.

  • Ēriks Bisters

    Žēl,ka šī sezdiena tik ātri beidzās . kluba rīkotajā pasākumā piedalijos pirmo reizi, bet jutama mazuma piegarša gribētos vēl un vēl. Vies labāk jutos karjerā tā ir mana stihija, orentēšnās …

  • Žēl, ka neizturējāt līdz galam. Jā, OZ man arī iet pie sirds 🙂

Leave a Reply