SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Aicinām dāmas pieteikties ceturtajam Sieviešu dienas rallijam 2012

Nākamā gada 10.martā norisināsies jau ceturtais ikgadējais Sieviešu dienas rallijs, ko rīko biedrība „Par stipru Latviju”. Šoreiz tikai dāmām paredzētais orientēšanās un izklaides pasākums notiks pa Rīga-Bauska-Jelgava-Rīga ceļu posmiem. Pieteikties pasākumam var http://www.parstipru.lv un rezervēt dalību laicīgi var arī http://www.bilesuserviss.lv.

Vēl nav pat uzsnidzis  pirmais kārtīgais sniegs, arī pavasaris vēl ir „aiz kalniem”, tomēr biedrība „Par Stipru Latviju” jau aicina visas daiļā dzimuma pārstāves pieteikties Sieviešu dienas Rallijam 2012, kas iepriekšējos gadus guvis neticami lielu atsaucību. Arī šogad pasākums tikai dāmām – sportiskais gars, atraktivitāte un azarts, lai pierādītu, ka arī sievietēm ir pa spēkam ne tikai precīza autobraukšana, bet arī spēja veikt dažādus uzdevumus un atapīgi risinājumi ikvienai dzīves situācijai!

Ikgadējais pasākums notiks 10. martā. Trase jau izplānota un šogad visas dalībnieces mēros ceļu Rīga-Bauska-Jelgava-Rīga, taču trase šķērsos arī citus kontrolpunktus, kuros dāmām būs jāveic dažādi gan atraktīvi, gan precīzi un uz zināšanām balstīti uzdevumi. Pasākuma organizatori sola spraigas un interesantas sacensības. Ir veikti pasākuma tehniskā nodrošinājuma uzlabojumi, lai dalībniecēm ērtāk un saprotamāk būtu pieveikt apmēram 250 km garo rallija trasi.

Pasākumu, kā katru gadu, vadīs atraktīvais Ufo, kam asistēs stiprais Raimonds Bergmanis. Dāmu auto prasmi, atraktivitāti un izdomu vērtēs kompetenta žūrija. Sacensības noslēgsies ar grandiozu sieviešu dienai veltītu ballīti. Atceramies, ka iepriekšējā ballītē bija gan Varis Vētra un Intars Rešetins, gan Žoržs Siksna, gan Olga Rajecka un citi mūziķi, modes šovs, dejas un noslēgumā tikai dāmām veltītais vīriešu striptīzs…

Pie balvām tiks ne tikai ātrākās rallija dalībnieces, bet arī dažādu nomināciju uzvarētājas, tāpēc dāmas tiek aicinātas padomāt ne tikai par auto braukšanas prasmju uzlabošanu, bet arī par tērpu izvēli, auto noformējumu un savu darbību atraktivitāti.

Organizatori atgādina, ka ekipāžu skaits ir ierobežots un visas dāmas aicina jau laicīgi pieteikties šim pasākumam, jo laicīgāk pieteiksies, jo zemāka būs dalības maksa šajā pasākumā!

Gaidām dāmas – baudām kopā vienu dienu bez vīriešu padomiem!

Leave a Reply