SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Dalībai „BTA Sieviešu dienas rallijā 2012” pieteikušās 300 ekipāžas. Šogad startēs arī Lietuvas un Igaunijas sieviešu komandas

Nākamnedēļ, 10.martā, startēs jau ceturtais, ikgadējais rallijs, kas veltīts Starptautiskajai sieviešu dienai – „BTA Sieviešu dienas rallijs 2012”. Ar katru gadu rallijs kļūst populārāks, piesaistot arvien lielāku sieviešu – autobraucēju skaitu. Šogad, krietni pirms pieteikšanās termiņa beigām, tika nokomplektēts viss rallija komandu sastāvs – 300 ekipāžas. Interesi par ralliju izrādījušas arī komandas no Lietuvas un Igaunijas, līdz ar ko varam prognozēt, ka rallijs ir guvis starptautisku popularitāti.

BTA Sieviešu dienas rallijā dalību var ņemt ikviena autobraucēja, neatkarīgi no auto vadīšanas stāža, pieredzes auto sportā vai automašīnas, ar kuru startēs sacensībās. Lielisks piemērs tam, ka vecums nav šķērslis, ir Lidijas kundze, kurai starts BTA Sieviešu dienas rallijā ir nepiepildīts sapnis. Dāmai ir 80 gadu, bet braukšanas stāžs ir 64 gadi, piedalījusies arī motokrosos un izbraukājusi Austrāliju. Šis ir sen lolots sapnis, kuru Lidijai būs iespēja īstenot kopā ar savu draudzeni, startējot vienā komandā. Par to, ar kuras mašīnu brauks, vēl skaidrības nav, tas esot strīdīgs jautājums, bet abas kundzes ir apņēmības pilnas parādīt jaunajām, kā jābrauc.

Gatis Dzeguze, „BTA Sieviešu dienas rallijs” direktors: „Rallija dalībnieces netiks vērtētas tikai pēc tā, kura ātrāk nokļūs finišā. Tikpat svarīga būs dalībnieču atraktivitāte, spēja atrast kontrolpunktus un izpildīt visus rallija uzdevumus. Šogad rallija ceļš vedīs uz Zemgali, maršrutā Rīga-Bauska-Jelgava-Rīga, un dalībniecēm būs jāpapūlas, lai atrastu visus rallijā paredzētos kontrolpunktus. Esam izveidojuši arī papildu nominācijas dažādās kategorijās, piemēram, par atraktīvāko komandu, labāko automašīnas noformējumu utt. Ņemot vērā, ka šogad jau ir pieteikušās komandas no kaimiņvalstīm, ceram, ka nākotnē BTA Sieviešu dienas rallijs kļūs par starptautiskām sacensībām.”

Jānis Lucaus, „BTA Insurance Company” SE viceprezidents: „Lai gan joprojām valda mīti un aizspriedumi, ka sieviete pie stūres ir bīstama, statistikas dati liecina, ka sievietes pie stūres tomēr ir uzmanīgākas. Skatoties pēc tā, kas izraisa auto negadījumus, krietni vairāk par pusi CSN vainīgi tomēr ir vīrieši. Sieviešu izraisītie negadījumi pārsvarā ir viegli, nopietni negadījumi ar smagām traumām un lieliem automašīnu bojājumiem notiek ļoti reti. Tāpat daiļā dzimuma pārstāves ir daudz precīzākas, aizpildot apdrošināšanas dokumentus. 90% gadījumu mums nav aizķeršanos ar atlīdzības izmaksu nepareizi aizpildītu protokolu dēļ, līdz ar ko atmaksas process norit ļoti ātri. Šī apziņa, ka sievietes ir uzmanīgas autobraucējas, ir mierinoša arī rallija sakarā, kurā startēs tieši sieviešu ekipāžas, jo kā apdrošinātāji jūtamies pārliecināti, ka nekas nopietns ar mūsu auto sportistēm nenotiks. Mums ir prieks sadarboties ar dāmām un atbalstīt tieši viņām organizētu pasākumu, apvienojot auto sacensības un izklaidi.”

Jānis Aizpors, CSDD Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs: „ Sievietes pie stūres ir prātīgākas. Galvenais šajā pasākumā nav ātrums, nevajag nevajadzīgi riskēt, pasākumam jāpieiet ar vēsu galvu un tad jau viss būs kārtībā. Šis rallijs nav vieglāks par tiem, kur brauc uz ātrumu, tāpēc visu cieņu meitenēm, kas piedalās. ”

Marika Ģederte, Latvijas Blondīņu asociācijas prezidente un uzņēmēja: „ Pasākumā piedalos ar lielu entuziasmu, katru gadu mēģinām celt latiņu augstāk un augstāk. Mēģināsim mācīties no kļūdām, lai sasniegtu arvien labākus rezultātus. Šis pasākums mani uzlādē uz visu gadu un tāpēc tajā piedalos ar prieku, lai gan pēc pirmās reizes solījos to vairs nedarīt, jo tas tiešām nav viegli. Dāmām varu ieteikt paņemt līdzi ērtākus apavus, gumijniekus, cimdus un kādus instrumentus, jo mēs varam būt pārliecinātas par savu braukšanu, bet var gadīties, ka uz ceļa nāksies izpalīdzēt konkurentēm un tad tas viss noderēs.”

Arī šogad „BTA Sieviešu dienas rallijs” startēs no modes un izklaides centra Rīga Plaza, kur paredzēts arī rallija finišs. Uzvarētājas uzzināsim neilgi pēc rallija noslēguma un, kamēr tiesneši izvērtēs visus rezultātus, sacensību dalībnieces varēs baudīt dažādus priekšnesumus. Kā jau ierasts galveno balvu rallija uzvarētājām pasniegs mūsu galvenais atbalstītājs „BTA Insurance Company” SE.

Pasākums solās būt ne tikai plaši apmeklēts, bet arī interesants, jo to vadīs atraktīvais Ufo un Raimonds Bergmanis, bet vakara gaitā muzicēs grupa 2 oldbabies, Intars Busulis un būs arī pikantāki pārsteigumi dāmām. Viens no tādiem būs nebijusi vīriešu modes skate no Viktora noslēpuma.

Leave a Reply