SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Ekspedīcija Krima

Krima – neparasta apbrīnojama sakrāla spēka vieta. Braucam ieraudzīt Krimu no pareizās puses ar pareiziem cilvēkiem un pareizu enerģētiku. Nevis salauzt auto tālu no mājām, bet tieši iedziļināties šajā unikālajā mikro pasaulē. Apmeklēt Krimu ar atvērtu sirdi un aizbraukt ar attīrītu saprātu un dvēseli.

Krimas pussala – daudzu, dažādu laiku civilizāciju savienojums mazā, tikai 26081 km/2 sauszemes pleķītī. Tur blakus sastopami pieminekļi no neolīta laikiem un zemūdeņu rūpnīca, viduslaiku alu pilsētas un aukstā kara betona monstri. Stundas laikā var aptaustīt akmeņu mengīras no tūkstošgadīgas nezināmas kultūras, paieties pa antīku romiešu ceļu un apmeklēt viduslaiku pareizticīgo baznīcu. Un tas viss harmoniski iekļaujas brīnišķīgās dabas ainavās.

Mūsu ceļojuma mērķis – aktīva šīs unikālās pussalas dabas, vēstures un kultūras izzināšana klātienē vietās, kuras nevar apmeklēt pludmales-asfalta atpūtas laikā. Ceļojumā mēs šķērsosim seno Tavrīdu no Kerčas pussalas austrumos līdz Tarhankutas zemes ragam rietumos, apmeklējot praktiski visas Krimā esošās klimatiskās zonas no Ziemeļu līdzenumiem līdz klinšu kraujām Dienvidu piekrastē, dižskābaržu mežus kalnos, kristālskaidrus strautus, smilšainas pludmales.

Maršruts sastāv no divām daļām. Pirmā – asfaltēti ceļi Rīga – Krima – Rīga sastāda apmēram 3600 km. Lai šis pārbrauciens nebūtu tikai mehāniska kilometrāžas aprīšana, maršruts sagatavots pa dažādām interesantām vēsturiskām un dabas apskates vietām. Būs iespēja apmeklēt Černobiļas AES slēgto teritoriju, vienīgo pilnībā saglabāto stratēģisko raķešu bāzi- muzeju, lielāko tuksnesi Ukrainā utt.   Otrā, aktīvā bezceļu maršruta daļa plānota pa zemes ceļiem, grantiniekiem un paviegla trofi, iespēju robežās ārpus koplietošanas ceļiem.  Off daļā stāvi kāpumi kalnos, adrenalīna pilni nobraucieni, dubļi sakaltuši līdz betona konsistencei, dramatiski sānu slīpumi. Tas viss apmēram 400 km. Posmi, kuros iespējama auto iznīcināšana nav iekļauti. Krāsas un virsbūves bojājumi iespējami. Kalnos maršruts sagatavots tā, lai varētu nelabvēlīgu laika apstākļu gadījumā izmantot rezerves variantus.

Ekspedīcija notiks autonomā režīmā. Izbraukšana no Rīgas aprīļa pēdējā nedeļā. Krimas treki izstrādāti virtuāli, bet iepriekš nav izbraukti, lai atrastu pareizos bezceļus būs kārtīgs orientēšanās hepenings. No dalībniekiem noteikti tiks paņemta kāda nauda, lai varētu sarūpēt daudz maz pieņemamu organizāciju.

Lai varētu piedalīties ekspedīcijā, nepieciešams kontaktēties ar tās vadītāju Zozo pa m.tel.: 26368554 vai e-mail: [email protected]

Leave a Reply