SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Ekspedīcija uz Krievijas lielajiem ezeriem

Merfija likums: ja paliksiet mājās, reids kuru jūs izlaidāt, izrādīsies pats interesantākais un aizraujošākais gada pasākums.

Vēl ir iespēja apmeklēt leģendāro Ladoga Trophy 2012 kā skatītājiem ar krietni plašāku un elastīgāku programmu kā piedāvā organizatori. Reidā pieteikušās 275 ekipāžas no 21 valsts, 200 viesu mašīnas, 85 orgu tehnikas vienības, helikopters.
Mūsu programmā iekļauts offroads dubļu un šķēršļu mīļotājiem, gan light trases standartiem. TR skatāmāko posmu apmeklējums, iespēja pabūt sportistu nometnē, atribūtikas iegāde. Dabas un vēstures objekti.

Geokešinga iespējas. Daudz ūdeņu, makšķerniekiem darbiņš.
Izbraukšana no LV 24.05. Ap 3000 km. Uz ceļotāju vēlēšanos iekļaujamas intereses vietas. Atgriešanās līdz 05.06. Nakšņošana pārsvarā dabā. Samaksa atkarīga no dalībnieku skaita un maršruta.

Zozo, 26368554, [email protected]

 

 

Kārēlijas ūdenskritumi.

Otrā augstākā bāka Eiropā.

Papildus iespējams apmeklēt leģendāro Besov Nos pie Oņegas

Zemūdeni – muzeju, Vepsu meža noslēpumu un varbūt paspēsim redzēt krītošo zvanu tornīti pagaidam vēl tuvāk vertikālei kā horizontālei.

Informācija no iepriekšējiem gadiem:

http://www.offroadtt.com/2011/04/4×4-turisma-brauciens-apkart-ladogai-2010/

http://www.offroadtt.com/2009/07/atskats-uz-razvedka-boem/#more-314

Leave a Reply