SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Jāņa sētas “Latvijas ceļvedis” angļu valodā iPad planšetdatoram

Tuvojoties tūrisma sezonai, “Karšu izdevniecība Jāņa sēta” laidusi klajā sava 2011. gada populārā izdevuma “Latvia. Travel Guide” elektronisko versiju iPad planšetdatoram.

Ceļvedis paredzēts galvenokārt ārzemju viesiem, kas, apmeklējot Latviju, bez priekšzināšanām par mūsu zemi var pilnībā izbaudīt uzturēšanās laiku šeit un atrast padomus daudzām dzīves situācijām. Ceļvedī var gūt ziņas gan par Latvijas vēsturi un ģeogrāfiju, gan par sadzīviskām lietām – iepirkšanos, autobraukšanas kultūru, tualetēm, transportu, valodu, sadzīvi, svētkiem un to svinēšanas paražām un daudz ko citu. Ceļvedī ir izvērsta informācija par nozīmīgākajām etniskajām minoritātēm un to atstāto kultūras mantojumu, kā arī ievērojamākajām personībām.

Izdevuma tūrisma daļa ērtības labad sadalīta nodaļās pēc Latvijas tradicionālā iedalījuma kultūrvēsturiskajos novados, atsevišķi izceļot Rīgu un Pierīgu. Katrs novads īsi raksturots ar galvenajām tā vērtībām.

Izdevumā atsevišķos šķirkļos kopumā ir aprakstīti gandrīz 400 tūrisma objektu vai vietu, aprakstus papildina fotoattēli, bet orientēties Latvijā palīdz vairāk nekā 100 karšu. Ceļvedī ir uzziņu informācijas sadaļa, kur var atrast visu 99 Latvijas tūrisma informācijas centru kontaktus, kā arī kontaktinformāciju 280 muzejiem un 1450 tūristiem piemērotākajām naktsmītnēm visos Latvijas novados.

 

“Karšu izdevniecības Jāņa sēta” IT mārketinga nodaļas vadītāja Kristīne Vikle stāsta, ka par jauno “Latvia. Travel Guide” lietotni lielu interesi uzņēmuma stendā izrādīja starptautiskās izstādes “CeBIT 2012” apmeklētāji. Izstādē, kas notika Hannoverē šī gada marta sākumā, iPad ceļvedi atzinīgi vērtēja daudzi interesenti gan no Eiropas valstīm, gan no tik eksotiskas valsts kā Apvienotie Arābu Emirāti.

Ceļveža “Latvia. Travel Guide” cena Mac AppStore veikalā ir EUR 5,99. Tuvākajā laikā plānots izlaist aplikācijas versiju Android planšetdatoriem, kā arī ceļveža krievu valodas versijas elektronisko izdevumu.

SIA “Karšu izdevniecība Jāņa sēta” ir līderis karšu un uz tām bāzētu informācijas tehnoloģiju risinājumu izstrādē Baltijas tirgū. Uzņēmums piedāvā gan augstas kvalitātes poligrāfiskās kartes un atlantus, gan modernus informācijas tehnoloģiju produktus – GPS sekošanas risinājumu seko.lv, interaktīvo karšu sistēmu JS Baltija 2, interneta karšu pārlūku, iPhone lietojumprogrammu “BalticMaps”, Latvijas karti “Garmin” GPS navigācijas iekārtām, sastrēgumu informācijas sistēmu Rīgā un vairākus citus risinājumus.

 

“Karšu izdevniecība Jāņa sēta”

Gvido Pētersons, tālr. 67317540, [email protected]

2 comments to Jāņa sētas “Latvijas ceļvedis” angļu valodā iPad planšetdatoram

Leave a Reply