SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Koenig Expedition 2012

Sveiks, Džipotāj!

No 29.04 līdz 04.05 piecas apvidus automašīnas 14 cilvēku sastāvā dosies uz rietumiem, proti, Kaļiņingradas apgabalu.
Jāatgādina, ka jau 2010.gada pavasarī 4x4travelclub.eu apmeklēja šo Krievījas rietumu reģionu, taču šoreiz apskatīsim gan jaunas, gan iepriekš līdz galam neiepazītās vietas.

Ekspedīcijas “Koenig Expedition 2012” dalībnieki startēs 29.04 (svētdien), plkst. 6:00 no rīta, Krustpils ielas 6 (4x4shop.lv) un jau svētdienas pievakarē ieradīsies Svetlogradskā (RUS).

Turpmākajās dienās paredzēta gan kulturobjektu apskate, gan braukšana gar jūru, pamestu dzelzceļa stacīju un veco tiltu meklēšana, gan dažādu braslu šķērsošana un, protams, off-road. Braucienā piedalīsies 2 x Nissan Patrol, 1 x Toyota Hilux, 1 x Toyota Tacoma un 1 x Jeep Cherokee.

Ja vēlies sekot “Koenig Expedition 2012” norisei, tad izmanto zemāk norādīto linku, lai redzētu mūsu atrašanās vietu uz kartes. Savukārt “4x4travelclub” TWITTER kontā katru dienu ziņosim par mūsu gaitām un piedzīvojumiem Kaļiņingradā jeb bezceļu piedzīvojumu braucienā “Koenig Expedition 2012”.

Iespēju robežās brauciena laikā centīsimies internetā izvietot arī bildes, bet par to ziņosim sociālajos medijos – arī twitter.com!

Mums kartē seko šeit: http://ej.uz/koenigexpedition2012
Twitter ziņas par braucienu lasi šeit: @4x4travelclub

Braucienu atbalsta:
www.4x4shop.lv
www.onboard.lv
www.uzvelckreklu.lv
www.dpp.lv

Ar cieņu,
Miks
+371 26333393
4x4travelclub.eu

Leave a Reply