SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Precizējums par braucienu „Zosu kāsis”.

Varam paziņot, ka brauciens notiks pēc šādas shēmas – tiekamies Rīgā un sākam braukt Kandavas virzienā pa ceļu. Tālāk sekos vizināšanās pa džipiem patīkamāku piemērotāku vidi. Pēc pirmo dubļu pārbaudes, līdīsim atkal ārā uz ceļa un riposim uz Kuldīgas rajonu, kur sameklēsim dienas otro dubļu un bezceļa devu.

Ņemot vērā brauciena formātu (braucam visi rindā), uz starta līnijas gaidām kaut nedaudz sagatavotus un bezceļam uzlabotus auto. Kā minimums būtu nepieciešamas dubļu riepas un labs vilkšanas aprīkojums. Ja tomēr rodas spēcīga vēlēšanās piedalīties pasākuma ar SUV vai nesagatavotu auto – ir iespēja braukt līdzi pa ceļu un brauciena galā pameklēt sev piedzīvojumus.

Dalībnieku ziedojums organizatoram – Ls15 no automašīnas piesakoties līdz 13.04.2012, pasākuma dienā 20ls. (Kluba biedriem 10ls)

Pieteikšanās, sūtot emailu uz [email protected]

Par tikšanās laiku un vietu vēl informēsim.

2 comments to Precizējums par braucienu „Zosu kāsis”.

Leave a Reply