SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Zosu kāsis 2012 atskaite

Pagājušās sestdienas rītā Zaķusalā sākās piedzīvojumu brauciens Zosu kāsis 2012. Pēc sapulcēšanās visi dalībnieki jaurā noskaņojumā devās uz Spuņciemu, kur notika reģistrācija, un brauciens varēja sākties.

Ceļojuma pirmā daļa īpašus sarežģījumus nesagādāja, jo pārvietojāmies pa šoseju Kurzemes virzienā. Uzpildījuši degvielu Pūrē, metāmies iekšā mežos un pa dažādas kvalitātes meža celiņiem nonācām līdz Rendai, kur mūs sagaidīja vēl viena atraktīva dalībnieku ekipāža, par kuras azartisko noskaņojumu liecināja tikko uzlīmētās „Viper” strīpas uz RangeRover`a kapota. Rendā noķērām arī mūsu gidu Pēteri un varējām sākt meklēt piedzīvojumus.

Braucām rindā viens aiz otra un mierīgā garā izbaudījām dabas un neceļu sniegtos priekus. Pirmais pārbaudījums dalībniekiem bija purvains un mālains bezceļa posms, kuru dažas mazāk sagatavotās mašīnas izvēlējās apbraukt. Taču apbraukšana beidzās ar nokļūšanu ledus gūstā. Izrādās, ka mežā vēl ir 15 – 20 cm biezs ledus, kurā var skaisti ielūzt. Rezultātā bez jautrības nepalika arī „apbraucēji”.

Pēc pirmajām dubļu vannām automašīnas bija ieguvušas pareizo krāsojumu un varējām turpināt vizināties pa mazajiem un dubļainajiem celiņiem, kurus skaits Rendas pusē ir tiešām pārsteidzošs.

Daba gan bija parūpējusies par īpaši patīkami aukstu laiku, taču tas netraucēja ap pusdienas laiku iekurt uguni ezera krastā un apcept kādu desai līdzīgu izstrādājumu. Jāpiebilst, ka pēc pusdienas pārtraukuma un nelielas nosalšanas laiks noskaidrojās un sāka spīdēt saule.

Dienu turpinājām līdzīgā garā, apmeklējot patīkamas dubļu vannas un stigas, bet kā vienu no pēdējiem objektiem apskatījām tiltu, kuru 4x4klubs uzbūvēja vienā no pirmajiem pasākumiem. Tilts turas kā jauns un vēljoprojām notur automašīnu svaru.

Atpakaļceļā uz Rendu radās doma, ka jāuztaisa kopīga bilde. Nolēmām iebraukt karjerā, lai nobildētos. Noskatījām salu karjera vidū un te nu sākās piedzīvojumi tiem, kuriem šķita „par maz.” Rezultāts – viens nogremdēts auto, kuru pēc izvilkšanas gan izdevās diezgan veikli izžāvēt un iedarbināt, kā arī viens izpeldējies dalībnieks no jau pieminētās RangeRover ekipāžas. Tikmēr pārējie dalībnieki devās izmest nelielu līkumu, lai pieliktu punktu dienas aktivitātēm. Ūdens, dubļi, pāris „iestādītas” mašīnas un, atgriežoties karjerā jau atvadījāmies un sākām lidot māju virzienā.

 

Paldies visiem dalībniekiem, kuri piedalījās šajā pasākumā. Uz tikšanos dublī!

Bildes no pasākuma var atrast šeit: www.draugiem.lv, www.facebook.com un www.4x4klubs.lv, www.4x4klubs.lv Video šeit: www.4x4klubs.lv

http://www.4x4klubs.lv/?p=11378

Leave a Reply