SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Paziņojums par 4x4kluba valdes lēmumu.

Paziņojam, ka sākot ar 23.05.2012 Gatis Eglītis vairs nav nekādā veidā saistīts ar 4x4klubu – ne valdes locekļa, ne biedra statusā. Par visiem pasākumiem, kas organizēti Gata Eglīša personā, pārstāvot 4x4klubu vai privāti, atbildību uzņemas tikai un vienīgi Gatis Eglītis. Tāpat 4x4klubs neuzņemas nekādu atbildību par minētās personas veiktajiem automašīnu remontiem un parādsaistībām.

Informējam, ka Gatis Eglītis nav tiesīgs rīkoties 4x4kluba vārdā, nav tiesīgs izmantot 4x4kluba vārdu vai logotipu, nav tiesīgs organizēt jebkādus pasākumus vai notikumus 4x4kluba vārdā.

Visi pasākumi, kurus organizē 4x4klubs ir izsludināti kluba mājaslapā www.4x4klubs.lv un pasākumu dokumentācija ir pieejama sazinoties ar 4x4kluba vadītaju Kasparu Purmali.

4x4kluba valde.

1 comment to Paziņojums par 4x4kluba valdes lēmumu.

  • Gatis Eglītis

    Paziņojums pareizs! Bet no 4x4klubs valdes izstājos pats, jo mani uzskati nesakrīt ar kluba vēlmēm. Kluba dibināšanas vadmotīvi bija savādāki kā darbība tagad.
    Vēlu veiksmi 4x4klubs darbībā, lai veicas!
    Bet- tiekamies bezceļā! Tas, kas mūs vieno!

Leave a Reply