SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Kurland Trophy aizvadīts

Aizvadīts pirmais Latvijas čempionāta posms Trofi reidā Kurland Trophy 2012, kas norisinājās Ēdoles apkaimē. Sacensības pulcēja bezceļu braucējus ne tikai no Latvijas, bet arī kaimiņvalstīm, Igaunijas un Lietuvas. Uz starta izgāja 35 tehnikas vienības trīs automašīnu klasēs, kā arī ATV jeb kvadricikli.

Standarta auto jeb TR1 kategorijā šoreiz 8 dalībnieki. Goda pjedestāla zemāko pakāpiens Dzintara Urniežus / Induļa Pakalnīša / Edgara Bērziņa ekipāžai, kas vien par nieka 9 punktiem atpalika no igauņu ekipāžas Rene Bereznjov/Kaido Kallavus/Rein Allan. Par uzvarētāju ar diezgan pārliecinošu atrāvienu kļuva 4x4shop.lv komandas pārstāvis, vairākkārtējs Latvijas čempions OPEN kategorijā Arnis Pušs ar jaunajiem komandas biedriem Edvardu Ošupu un Normundu Melnbārdi.

Open kategorijā trešo vietu izcīnīja komandas NOVATORS braucēji un pagājušās sezonas uzlecošās zvaigznes Trofi reidā Armands Apsītis/ Agnis Asmis / Jurģis Vilcāns, bet otrā vieta šoreiz 4x4meži.lv komandas ekipāžai Vents Vīdušs/ Mārtiņš Seržants, tikmēr par uzvarētāju, uzrādot labāko rezultātu piecās no astoņām papildsacensībām, Rekuss Racing Team pārstāvji Ivars Roze / Gatis Vidiņš

TR3 kategorijā trešā vieta šoreiz 4x4meži.lv komandas pārstāvim Vilnim Zeizam ar stūrmani Induli Vīdušu, otrā vieta šoreiz viesiem no Igaunijas Hardo Mere ar pieredzējušo stūrmani Priit Aus, bet pirmā vieta Edvīna Vansoviča / Artūra Meļņa ekipāžai, kas, pēc viesošanās Polijas Magam Trophy, aprīkojusi automašīnu ar jaunu, īpaši jaudīgu mehānisko vinču.

ATV kategorijā pēc ilgāka pārtraukuma bija redzams kupls dalībnieku pulks, ar plašu kaimiņu igauņu pārstāvniecību, šoreiz gan kvantitāte nedeva kvalitatīvo rezultātu un goda pjedestāls latviešu rokās: attiecīgi, trešā vieta Jānim Romanovskim un Raimondam Jonaitim, otrais šoreiz Mārtiņš Lilienfelds, kas tikai pirms nedēļas izcīnīja uzvaru maratona rallij-reidā „4x4Perimetras” Lietuvā, ar pārinieku Ronaldu Gustu, savukārt uzvarētāji Normunds Bačinskis ar Jāni Siliņu.  Ļoti sīva cīņa šoreiz izvērtās komandu ieskaitē un tikai par mata tiesu, t.i., 2 punktiem labāka bija komanda 4x4shop.lv

Dubļu ērgļa ieskaitē šoreiz uz starta deviņas automašīnas un attiecīgi Lielo ērgļu ieskaites grupā uzvaru izcīnīja pieredzējušais Ivans Bergmanis ar stūrmani Dmitriju Savicki, bet mazo ērgļu ieskaites grupā Jānis Stepānovs ar stūrmaņiem Hariju Silu, Kārli Dambīti un Jāni Lazdānu.

Izvērsti rezūltāti: Kurland_Trophy_2012

Nākamais posms jau 16-17 jūnijā, Rugājos, Rugāji Trophy 2012!

Latvijas Automobiļu federācijas

Trofi reidu komisijas priekšsēdētājs

Krišjānis Vīdušs

Leave a Reply