SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Informācija Virgas manevri 2012 skatītājiem

Sestdien 14. jūlijā Karjerā notiek Dubļu Ērgļa sacensības, kuru pirmā brauciena starts paredzēts jau 9:00 no rīta. Visas dienas garumā Dubļu Ērgļi cīnas pa karjerā un tuvējā dīķī izveidotu slēgtu trasi. Plānotais visu braucienu finišs – 18:00. Ieejas maksa skatītājiem Karjerā – Ls3 no personas.

Sporta ieskaišu dalībnieki uz starta stājas 11:00 un dodas Orientēšanās zonu virzienā. Tā kā Orientēšanās zonas ir izvietotas plašā teritorijā, nav iespējams precīzi norādīt kurā laikā sportisti apmeklēs kādu no zonām, taču orientējoši starta laiki ir no 11:30 līdz 21:00.

Svētdien 15. jūlijā visu sporta iskaišu dalībnieki pulcēsies Karjerā, kur notiks gan Triāls, gan Dubļu aplis. Sākot ar 10:30 iesakām skatītājiem ierasties karjerā, kur aktīva sacensību norise paredzēta līdz 15:30. Ieejas maksa karjerā – Ls3 no personas.

Lūdzam automašīnas nenovietot tiešā karjera tuvumā, bet gar piebraucamā ceļa malām tā, lai nenobloķētu ceļu. Pretējā gadījumā traucējošās mašīnas ievinčosim pļavā vai grāvī.

Bāzes vietā -Virgas tradīciju namā, darbosies ēdināšanas punkts.

4 comments to Informācija Virgas manevri 2012 skatītājiem

 • Inta Žitkusa Pauls Ivanovs

  Skatītājs.
  Pilnīgs un absolūts aplauziens ! Virgas karjerā svētdien nebija ko redzēt pilnīgi! 4 mašīnas pa visu dienu??? Nafig tur vēl 3 Ls bija jāmaksā??? Galīgi garām! Absolūti pretēji pagājušā gada pasākumam, kad bija ko redzēt abas dienas. Fui!

 • Artjoms Peks

  Vajag skatities pieteikto dalibnikeu sarakstu, cik ir dalibnieki un tad sudzeties ka nebija ko redzet, bija iespeja nebraukt skatities, nevis tagad sudzeties cik viss ir slikti. Es ari biju skatitajs man patika, vajag zinat vietas kur skatities. Kad pasi meginasiet kko uztaisit lidzigu tad ari redzesiet ka tas nav nemaz tik vienkarsi visu saorganzet.

 • Inta Žitkusa Pauls Ivanovs

  Tātad labāk savu viedokli neizteikt? Drīkst teikt tikai labu?

 • Artjoms Peks

  Protams katram ir savs viedoklis, bet soreiz bija tik cik bija dalibnieki.

Leave a Reply