SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Teātra Leģenda 11.08.12 – Reģistrācija

Šā gada 11.augustā, Ikšķiles novada svētku ietvaros notiks izklaides un autobraukšanas pasākums – „Teātra Leģenda 2012”. Pasākuma ietvaros dalībniekiem ar vieglajām automašīnām būs jāveic Organizatoru sagatavota distance, jāapmeklē kontrolpunkti un jāizbraukājas pa Ikšķiles novada skaistākajām vietām. Braukšana notiks ar klasiskās rallija leģendas palīdzību, ievērojot noteiktu vidējo ātrumu un noteiktas distances starp orientieriem.

Distancē būs vairāki kontrolpunkti, kuros ekipāžas veiks ar atjautību vai veiklību saistītus uzdevumus, kā arī uzzinās tālāko brauciena maršrutu. Tā kā dalībnieki katra posma leģendu saņems tieši pirms starta, nebūs iespējas iepriekš sagatavoties vai izpētīt veicamo distanci.

Dalībai Ikšķiles rallijā var pieteikties ar jebkuru vieglo automašīnu, kurai ir Tehniskā apskate un OCTA, jo braukšana notiks pa koplietošanas ceļiem, kas nebūs slēgti publiskai satiksmei. Komandas sastāvā jābūt diviem cilvēkiem – pilotam un strūrmanim, no kuriem vismaz vienam ir jābūt Ikšķiles novada iedzīvotājam. Kopējais rallija trases garums būs aptuveni 60km.

Lai piedalītos rallijā „Teātra Leģenda 2012”, ir jāaizpilda zemāk atrodamā pieteikuma forma.

Nolikums: Ikskiles_Rallijs_Nolikums

 

Tiekamies uz starta Ikšķiles Novada Svētkos

Dalībnieku saraksts:

Dalībnieku saraksts tiek atjaunots reizi dienā!

Leave a Reply