SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Asia Expedition 2013 4x4travelclub.eu

Bezceļu piedzīvojumu ceļojumu aktīvistu grupa no Latvijas un Krievijas šogad dosies 120 dienu ceļojumā cauri Āzijai.

Bezceļu piedzīvojumu ceļojumu aktīvistu grupa no Latvijas un Krievijas šogad dosies 120 dienu ceļojumā cauri Āzijai.

Šī gada maija sākumā trīs ekipāžas sešu cilvēku sastāvā dosies aptuveni 28 000 Km tālajā un 110 dienu ilgajā bezceļu ceļojumā.

Brauciena laikā tās dalībnieki apmeklēs ceļojuma maršrutā paredzētos apskates objektus dažādās valstīs, iepazīsies ar vietējo iedzīvotāju ikdienu un tradīcijām, veiks dažādus trekinga maršrutus. Tāpat ar automašīnām grupa šķērsos Gobi tuksnesi, kā arī neskaitāmās kalnu upes. Ekspedīcijas laikā paredzēts gulēt teltīs, bet kur tas nebūs iespējams, nakšņošana notiks tūristu nometnēs vai viesnīcās.

Ekspedīcijā tiks izmantotas sagatavotas apvidus automašīnas – Toyota LC105, Toyota LC80 un Dodge Ram 4500. Šoreiz ekipāžu sastāvā būs 3 cilvēki no Latvijas un 3 cilvēki no Krievījas. Dalībnieki ir ar pieredzi ceļošanā, braukšanā ar apvidus auto, ekstrēmajā sportā utt.

Ekspedīcijas starts  plānots 1.maijā, no Rīgas, bet jau 10.maijā starts pilnā sastāvā no Sankt Pēterburgas. Plānotais ekspedīcijas finišs  – 5. septembris.

Ekspedīcijas gaitai varēs sekot sociālajos mēdijos: twitter.com, facebook.com, draugiem.lv, ceļotāju web lapās www.4x4travelclub.eu, www.baikals.lv un arī tieši sekot līdzi ceļotājiem web kartē caur satelītuztvērējiem, kas būs uzstādīti automašīnās.

Pēc brauciena paredzēts veidot video sižetus, kuros būs atspoguļota ekspedīcijas gaita, kā arī, protams, būs labāko fotogrāfiju izvietošana interneta resursos un, iespējams, kādā no šiem mērķiem paredzētajās ekspozīciju vietās.

Vairāk par ekspedīciju lasiet 4x4travelclub.eu

3 comments to Asia Expedition 2013 4x4travelclub.eu

Leave a Reply