Sveiciens! Pavasaris un dublis ir tepat aiz stūra, tāpēc – braucam mežā! Šī gada pirmais 4x4kluba pasākums būs vienkāršs – brauksim visi kopā izbaudīt pavasara burvību.
Pulcēsimies Rīgā, Zaķusalā un tālāk sāksim braukt Kurzemes virzienā, piestājot pie Kauguru Kuršiem, Pūres benzīntankā un tālāk jau tēmēsim uz Rendu pa mazajiem meža celiņiem. Dienas vidū ieturēsim pusdienas no līdzpaņemtajiem materiāliem un turpināsim apkārtnes dubļu izpēti.
Dalībnieku skaits šim pasākumam ir ierobežots (10 auto), tamdēļ – jāpiesakās savlaicīgi!
Dalības maksa 15ls no ekipāžas (iekš Facebook 4x4klubs.lv meklējiet atlaižu kuponu un saņemiet 5ls atlaidi)
REĢISTRĀCIJA dalībnieku limits ir sasniegts, ja nu kāda vieta atbrīvosies reģistrācija tiks atjaunota.
Sveiki! Cikos saksies puslcēšana? Jo 27. apr. motosezonas atklašana un viņi plano arī pulcēties zaķusalā, bet ap 11:00, tas nozīme ka daudzie bus tur agrāk. Vai var uzreiz braukt uz Kauguru Kuršiem (ka saprotu tas ir Statoil benzintanks kur bija Dubļis 2012 sakums).
Paldies
Tiksimies 7:30 Zaķusalā, 8:00 izbrauksim. Var arī pa taisno doties uz Spuņciema stāvietu.
http://www.balticmaps.eu/?lang=lv&draw_hash=jzdoxh¢erx=452250¢ery=6328678&zoom=8&layer=map&ls=o