SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

AutoEuro 6H un 3H komandu kross 2013 2. posms

“6H, 3H un 4H komandu kross” tas ir lielisks veids, kā jebkuram braukt gribētājam uzsākt savu dalību sacensībās, neuztraucoties par to, vai pietiks izturības un meistarības. Pieredzējušajiem sportistiem tā ir lieliska iespēja pilnveidot komandas cīņas taktiku visas sezonas garumā un izcīnīt “Ceļojošo Kausu”.

Sacensības “6H un 3H komandu kross” ir rallijreida un autokrosa apvienojums, bet “4H komandu kross” – enduro un motokrosa apvienojums. Šīs sacensības ir Latvijas atklātais kauss, kas notiek 4 reizes gadā.

 

 Ar ko “6H un 3H komandu kross” ir interesants?

  1. Samazinātas dalībnieku izmaksas. Komandai nepieciešama tikai viena tehnika. Visi izdevumi var tikt dalīti proporcionāli;
  2. Iespēja ņemt dalību sacensībās arī ar standarta tehniku – apvidus automašīnu – drošības karkasam nav jābūt, bet ir ieteicams;
  3. Komandas sastāvā var iesaistīties iesācēji un gūt pirmos iespaidus autosportā;
  4. Sportistu maiņa trasē notiek pēc brīvi izvēlētas taktikas un katra spējām;
  5. Katrs sportists viena posma laikā var kārtīgi izbraukties;
  6. Iespēja apgūt tehnikas vadīšanas meistarību, braucot pa dažāda veida trases segumu;
  7. Labs treniņš gatavojoties augsta mēroga sacensībām
  8. Dolomīta karjeru interesantais segums nerada problēmas trasē pat pēc vairākām stundām. Tajā neveidojas dziļas rises, tieši otrādi segums kļūst līdzīgs asfaltam.

2.posma 6H un 3H nolikums  2013_NOLIKUMS_2posms6H

2.posma 6H pieteikuma anketa 2013_pieteikums6H_2posms

2.posma 3H pieteikuma anketa 2013_pieteikums3H_2posms

Sacīkšu ilgums: 3 stundas – standarta apvidus mašīnām,  6 stundas – visiem sporta auto: džipiem un vieglajiem, 4 stundas – motociklistiem un kvadriciklistiem.

Trase: sacensības notiek trīs dažādās apļveida trasēs, kas savstarpēji nekrustojas. Trase vijas gan pa dolomīta karjeru, pļavu, meža ceļiem, kurā ir klasiski krosa elementi, tramplīni, asi līkumi. Viena apļa garums vieglajiem auto 6 km, apvidus mašīnām līdz 12 km, motociklistiem 9 km.

Vērtējums: Tā ir komandu cīņa, kur vienlaicīgi trasē atrodas viens komandas sportists. Kopējs starts katrā trasē. Uzvar komanda, kura sasniedz finišu un ir veikusi visvairāk apļus.

Specifika un tehnika: Auto ekipāža sastāv no 2 līdz 4 sportistiem, moto komanda no 2 līdz 3 sportistiem. Pēc brīvi izvēlētas taktikas, katra komanda maina sportistu trasē tad, kad uzskata, kad tas ir nepieciešams.

Dalības maksu atlaides pirmo reizi startējošiem: auto ekipāžai: piloti tiek atbrīvoti no dalības maksas, jāmaksā tikai par automašīnu un transpondera nomu:
1) vieglo automašīnu klasē no komandas 60 LVL +15 LVL transpondera noma, startējot “6H komandu krosā”
2) standarta apvidus automašīnu klasē 40  LVL +15 LVL transpondera noma, startējot “3H komandu krosā”
motosportistiem: dalības maksa katram tikai 10 LVL plus 5 LVL no komandas par transpondera nomu!

Uzziņas pa tālruni 26427833 (Iveta) vai [email protected]

Informācija: www.laf.lv, www.crosscountry.lv, www.autoeuro.lv, www.go4speed.lv

Leave a Reply