SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Latvijas atklātā Trofi reidu čempionāta izcīņas 4. posms “VIRGAS MANEVRI 2013”

Pasākums NOTIKS! 

Papildināts!

Darbs pasākuma vietā rit pilnā sparā un ir skaidrs, ka top aizraujoša sacīkste pa vēl neapgūtām teritorijām gan Sportistiem, gan Tūristiem! Skatītāju ērtībai sacensības būs skatāmas Paplakas karjerā abas pasākuma dienas – sestdien un svētdien visu ieskaišu grupu braucēji demonstrēs savas spējas dažādās disciplīnās publikas priekšā. Īpaši vēlamies izcelt Bezceļu Dragreisu, kas notiks pirmo reizi Latvijā! Ieejas biļete abām dienām maksās Ls3 un būs iegādājama kā pasākuma norises vietā karjerā, tā arī Sacensību sekretariātā.

Dubļu Ērgļa ieskaites grupā sacensības nenotiks.

Latvijas atklātā Trofi reidu čempionāta izcīņas 4. posms “VIRGAS MANEVRI 2013” (turpmāk – sacensības) notiek 2013. gada 13 – 14. jūlijā Latvijā, Rucavas,Nīcas,Priekules un Grobiņas novados.

Tuvojas Jūlijs, kad notiek ikgadējais 4x4kluba rīkotais Trofi reidu čempionāta posms Liepājas pusē – Virgas Manevri. Šajā gadā esam pietaupījuši vēl neapgūtas teritorijas, kur izvietot kontrolpunktus sportistiem un tūristiem. Tāpat neiztikt bez tradicionālās kontrolpunktu izvietošanas sistēmas – mēs liksim sportistiem pašiem pārbaudīt un izvērtēt savas spējas, lai sasniegtu kontrolpunktus.

Ņemot vērā Trofi reida kustības attīstību un pārmaiņas, pastiprinātu uzmanību pievērsīsim Tūristu grupai, sagatavojot dažādus uzdevumus, kas aptvers salīdzinoši plašu aktivitāšu spektru. Tajā pat laikā – Tūrisma grupā sev interesantu braucienu varēs atrast gan standarta ielas džipa īpašnieks, gan sagatavotas bezceļu tehnikas braucējs.

Aicinām savlaicīgi pieteikties “Virgas manevriem”, jo vēlamies norādīt – ja nedēļu pirms sacensībām dalībnieku skaits būs zemāks par 25 tehnikas vienībām, pasākums tiks atcelts. Gadījumā, ja pasākums tiks atcelts dalības maksa tiks atgriezta 100% apmērā.

Sacensību nolikums un visi papildus nolikumi (Dubļu Ērglis, Tūrisma kauss). Lejupielāde: PDF formātā.

Reģistrācija uz VIRGAS MANEVRI 2013 visām auto klasēm ieskaitot Tūrisma kausa dalībniekiem ir iespējama šajā saitē, savukārt kvadriciklus jeb ATV aicinām izmantot šo saiti.

Pieteikto dalībnieku saraksts ir pieejams šajā saitē.

5 comments to Latvijas atklātā Trofi reidu čempionāta izcīņas 4. posms “VIRGAS MANEVRI 2013”

 • Олег Науменко

  Sveiki! Sanak ka turistiem šoreiz bus 2 dienas? Kur tad var palikt pa nakti? Teltos var?
  Un dalībmaksa ir atkarīga no pieteikšanas brīža vai no apmaksās?
  Ar cieņu, Oleg

 • Kaspars Purmalis

  Sveiki! Jaa TUR kaa jau ierasts Virgas manevros buus 2vas dienas. Nakshnot varees teltiis vai mekleet tuvaakos viesu namus. Daliibas maksa ir atkariiga no maksaashanas briiza. Pieteikumam ir tikai informatiivas raksturs.

 • Олег Науменко

  Vai piekdien bus iespēja nakšņot teltīs?

 • Kaspars Purmalis

  Protams

 • Normunds Grundmanis

  Braucot uz pasākumu no Rīgas puses ierēķiniet papildus pus stundu ceļā, sakarā ar ceļa remontu sākot no Kalvenes. Vai ir arī iespēja apbraukt caur Aizputi, nogriežoties Skrundā.

Leave a Reply