SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Virgas manevri 2013 online sekošana ekipāžām

mapon_big-300x173Arī Virgas Manevri 2013 dalībniekiem būs iespējams sekot līdzi tiešsiastē. Risinājumu nodrošina Mapon. sekošanas links: www.mapon.lv/trofi

Savukārt iPhone un Android tālruņu īpašnieki kā papildus iespēju (var, protams, lietot arī augstāk minēto saiti) var izmantot Mapon bezmaksas aplikāciju, kurā ērti varēs pārlūkot visu dalībnieku atrašanās vietu. Šajā aplikācijā gan nebūs iespēja redzēt kontrolpunktu atrašanās vietas, bet būs pieejamas citas lietderīgas funkcijas, piemēram, redzēt savu atrašanās vietu un izvēlētās mašīnas atrašanās vietu vienā kartē (jānospiež “bultiņa”, kas atrodas kartes kreisajā apakšējā stūrī).

Aplikācijas var lejuplādēt:

iPhone

Android

Pēc aplikācijas uzstādīšanas un atvēršanas, pirmo reizi tiks prasīti sekojošie dati:

e-pasts: [email protected]

parole: trophy

Mapon ir viena no vadošajām GPS autoparka vadības sistēmām Latvijā, ar kuru aprīkotas jau vairāk nekā 6000 automašīnas. Lietojot Mapon pakalpojumus uzņēmumi samazina to autoparku uzturēšanas izmaksas, izmantojot Mapon maršrutu uzskaites, degvielas kontroles, divvirzienu komunikācijas un citas iespējas.

 

 

Leave a Reply