SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

KurTuEsi, eglīte?

KurTuEsi, eglīte? (Latvijas Valsts Meži (LVM) kartē ir atzīmēti ar tumši zaļo krāsu).

KurTuEsi, eglīte? karte http://www.kurtuesi.lv/eglite/

Egļu tirdzniecības vietas Rīgā un LVM kokaudzētavas, kurās egles nopērkamas podos, ir atzīmētas ar eglītes simbolu. Nospiežot uz tās, iegūsiet vietas aprakstu.

Ziemassvētku laiks nāk ar savu gaismu, smaržām, krāsu un ziemassvētku eglīti. Protams, eglīti svētkiem var nopirkt tirgū, bet daudz jaukāk ir kopā ar bērniem doties laukā no pilsētas un valsts mežos, kurus apsaimnieko LVM, izvēlēties savu viskuplāko, visskaistāko, vissmaržīgāko Ziemassvētku kociņu, kas katrai mājsaimniecībai pienākas par brīvu!

Cērtot eglīti, ir jāievēro sekojoši noteikumi:

  • eglītes celma caurmēram jābūt mazākam par 12 cm, kas parasti atbilst 2-3 m garai eglei,
  • eglītes kategoriski aizliegts zāģēt jaunaudzēs,
  • eglītes drīkst zāģēt uz stigām, grāvmalās, zem elektrolīnijām un cita veida komunikācijām.

Valsts meži ir izkaisīti pa visu Latvijas teritoriju starp daudziem privātajiem, pašvaldību un citu īpašnieku mežiem, tāpēc, lai nerastos konflikti, aicinām pirms eglītes ciršanas vai zaru savākšanas pārliecināties, ka jūsu noskatītais mežs pieder Latvijas Valsts Mežiem, apskatot šo karti.

http://www.kurtuesi.lv/eglite/

Dodoties uz mežu svētku eglītes meklējumos, paturiet atmiņā piegružotās vietas un atzīmējiet tās piegružoto vietu kartē (sadaļā – “Projekts PĒDAS”), bet Lielās Talkas laikā, 30. aprīlī, varēsiet tās sakopt.

Novēlam Jums gaišus saulgriežus un Laimīgu jauno gadu!

(c) KurTuEsi

Leave a Reply