SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

4×4 pasākums “Uz Tukumu pēc smukuma”

bilde_uz_tukumuSveiciens visiem 4×4 braucējiem!

Pēc saspringtā gada sākuma, kas 4x4klubam bija un ir saistīts ar dažādu pasākumu organizēšanu, esam gatavi mesties dubļos! Pavasaris pamazām gatavo mums ziemā sasalušos ceļus un mēs lēnu garu gatavojamies šos ceļus izmantot. Šo gadu esam nolēmuši uzsākt ar pasākumiem, kas paredzēti Tūrisma un SUV automašīnām. Brauksim pa dažādas sarežģītības trasēm un kopā izbaudīsim bezceļu priekus!

Pirmais pasākums “Uz Tukumu pēc smukuma” notiks 29. martā un būs kā iesildīšanās pirms nākamajiem braucieniem! Pulcēšanās un starta vieta Tūrisma un SUV automašīnām būs Rīgā, taču šajā pasākumā būs iespēja piedalīties arī pamatīgiem bezceļu monstriem. Shēma šāda – Tūrisma kategorijai atbilstošās un SUV automašīnas no Rīgas dosies pārbraucienā uz Tukuma pusi, bet visi pārējie var pievienoties braucienam Tukuma apkārtnē, kur uz koplietošanas ceļiem vairs nebūs jāizbrauc. Tur cepsim gaļu un ballēsimies 4×4 trases malā, kur savai mašīnai atbilstošas grūtības varēs atrast katrs 4×4 braucējs.

Sīkāka informācija sekos. Dalībnieku skaits Tūrisma un SUV grupās būs ierobežots. Pieteikšanās un sīkāka informācija: [email protected]

Papildināts: sīkāka informācija tiks publicēta un izsūtīta līdz 17. martam. Pagaidām vēl ir iespējams pieteikt dalību: [email protected] Ja ir jautājumi, zvaniet -29996978

Leave a Reply