SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Jaunākā informācija par “Laubere Drag Day”!

1476537_10152057921738405_1922992516_nJaunākā informācija par “Laubere Drag Day”! Pasākuma formāts ir papildināts un mainīts! Ņemot vērā sasalušo zemi, negribam dzīt dalībniekus ar pilnu gāzi plosīties pa pļavu, lai nesalauztu tehniku. Tāpēc Lauberes pasākuma formāts ir papildināts ar vairākām disciplīnām. Džipu dragreiss būs, bet pa grantētu ceļu un ar aiz mašīnas piesietu traktora riepu. Tāpat būs jāvelk baļķis ārā no meža, jāvelk vieglās mašīnas motora pārsegs, uz kura atradīsies nestabila krava, kā arī jābrauc dažādi veiklības braucieni. Viss pasākums noritēs kā dažādu 4×4 stafešu kopums, kura laikā visi dalībnieki kopā sekos pārējo dalībnieku sniegumam. Noteikumu un ierobežojumu gandrīz nekādu – tiks skaitīts kopējais stafetēs patērētais laiks un visu pārējo katras stafetes sākumā izstāstīs tiesnesis. Ņemiet līdzi desas un sviestmaizes, ņemiet līdzi draugus un bērnus, lai pavadītu jauku dienu Lauberē!

4x4klubs

Ja Tu tomēr netiec uz šo labdarības pasākumu, tad, laipni aicināts ziedot minētajiem bērniem caur mūsu biedrību.

Reģistrācija

Dalībnieku saraksts

Pasākums notiks 13.12.2014

Ziedojums no džipa – 50 Eur.
Ziedojums no kvadracikla vai motocikla – 30 Eur.

Rekvizīti: AS „DnB Nord Banka” LV32RIKO0002013138984

Biedrība “4×4 klubs” reģ. Nr. 40008141629, ar norādi “4×4 Laubere Drag Day” un pieteicēja komandu .

Leave a Reply