SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Zosu kāsis 2015 jau rīt!

logo (Large)Ir pienākusi diena, kad jākrāmē mantas mašīnā un jādodas ekspedīcijā „Zosu kāsis”. Jau rīt no rīta pulcēsimies un startēsim braucienu, kurš, pateicoties laika apstākļiem, šogad solās būt interesants un aizraujošs. Brauciena mērķis ir sasniegt slaveno Rendas „Slīcināmo karjeru”, kuru šogad centīsimies pārvarēt bez grimšanas un vinčošanas. Kā jau ekspedīcijā, mēs brauksim visi kopā un izmantosim gan šosejas, gan grantētos ceļus, gan bezceļus. Divas grupas dosies ceļā no Rīgas pievārtes, bet viena grupa startam satiksies jaunā vietā, mazliet tālāk no Rīgas. Beigu beigās – visas grupas satiksies uz pasākuma noslēgumu.

SVARĪGI – ņemiet līdzi visu nepieciešamo – pārtiku, dzērienus un visu citu mantu, jo maršrutos nav paredzētas pieturas pie veikaliem vai citām civilizētām iestādēm.

Precīza tikšanās vieta un laiks tiks izsūtīta uz reģistrētajiem e-pastiem!

Sīkāks apraksts un reģistrācija šeit

Leave a Reply