SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Ekspedīcija “Apkārt Jelgavai” 22.08.2015 12.09.2015

jelgava_logoSaistībā ar paaugstināto ugunsbīstamību mežos, brauciens “Apkārt Jelgavai” tiek pārcelts uz 12. septembri. 4x4klubs atvainojas dalībniekiem par sagādātajām neērtībām. Esam atraduši labas un dubļainas vietas brauciena norisei, taču nokļūšana līdz tām būtu pārāk riskanta, tamdēļ ir pieņemts lēmums pasākumu pārcelt. Dalībnieku saraksts un samaksātās dalības maksas tiek pārceltas uz 12. septembra braucienu. Ja kāds no dalībniekiem 12. septembrī braucienu apmeklēt nevarēs, lūdzam personīgi sazināties ar Kasparu 26572957, lai vienotos par dalības maksas atdošanu.

Iebraucam mežā un apbraucam kaut kam apkārt? Parasti 4×4 braucēji izvēlas taisnāko ceļu, bet 4x4klubs aicina abus apvienot – iebraucam dublī un apbraucam apkārt Jelgavai. 22. augustā 12.septembrī plānojam bezceļu braucienu ar tradicionālu un relaksējošu formātu – brauksim visi kopā, viens aiz otra un dosimies ekspedīcijā “Apkārt Jelgavai”. Dalībniekus dalīsim divās grupās – labi sagatavotas un standarta automašīnas. Sagatavotajām mašīnām būs cīņa ar dubļiem, ūdeņiem, grāvjiem, zariem un citiem patīkamiem šķēršļiem, bet standarta mašīnām piedāvāsim interesantu maršrutu, kurā varēsiet pārbaudīt savas mašīnas un paši savas spējas.

Brauciena dalībnieku skaits ir ierobežots. Ekspedīciju aizvadīsim divās grupās – katrā pa 8 mašīnām (kopā 16 mašīnas). Priekšroka tiks dota tiem, kuri pieteiksies un apmaksās dalības maksu pirmie.

Dalības maksa 75EUR , pasākuma dienā 100EUR

Rekvizīti: AS „DnB Nord Banka” LV42RIKO0002013158786

Biedrība “4×4 klubs” reģ. Nr. 40008141629, ar norādi “Ekspedīcija Apkārt Jelgavai” un pieteicēja komandu

Reģistrācija automātiski tiek atcelta ja maksājums netiek saņemts piecu dienu laikā!

Reģistrācija
Dalībnieku saraksts

Tikšanās vietas koordinātes un tikšanās laiks tiks nosūtīts uz reģistrētiem e-mail.

Jautājumi, ierosinājumi vai sīkāka informācija zvanot, 26572957 vai rakstot [email protected]×4klubs.lv.

Leave a Reply