SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Zosu Kāsis 2016 – 23.04.2016

Backup_of_logoŠī gada pirmais lielais 4x4kluba pasākums tuvojas straujiem soļiem un tāpēc aicinām visus interesentus sākt gatavoties – plānojam laiku, sarunājam līdzbraucējus un pumpējam riepas, jo 23. aprīlī notiks ikgadējais brauciens “Zosu kāsis”!

Ir ierasts, ka “Zosu kāsis” ir brauciens, kur mēs visi kopā mežā un neceļos pavadām visu dienu, braucot tipiskajā kāsī jeb līnijā. Šogad ir pieņemts lēmums “Zosu kāša” formātu mainīt un padarīt interesantāku. Mēs tāpat pavadīsim lielisku dienu mežā un vakarā būsim veikuši ceļu no Rīgas uz Rendu, bet uzdevumi un veidi kā nonākt gala punktā būs citi.

Starta un tikšanās vieta būs netālu no Rīgas. Dalībnieki startēs ar laika intervālu (katrs savā minūtē), taču būs atļauts apvienoties un braukt grupās, lai kopā jautrāk pavadītu laiku un, vajadzības gadījumā, varētu palīdzēt viens otram. Pārvietošanās uz finišu notiks, apmeklējot kontrolpunktus, no kuriem būs jānolasa informācija. Kontrolpunktu daudzums būs tāds, lai dalībniekiem pietiktu cīņas vietas visai dienai. Punktu izvietojums – ģeogrāfiski plašā virzienā no Rīgas uz Rendu. Turklāt, brauciena gaitā būs jāapmeklē “dzīvais”, “kustīgais” tiesnešu punkts, lai iegūtu papildus uzdevumus un nodotu jau apmeklētos kontrolpunktus.

Svarīgi, ka kontrolpunkti būs izvietoti interesantās, grūti sasniedzamās vai savādāk nozīmīgās vietās, bet nebūs obligāta prasība “piebraukt klāt”. Tādā veidā dalībniekiem būs jāplāno sava stratēģija – braukt punktiem klāt vai sasniegt tos ar kājām. Tas nozīmē, ka piedalīties “Zosu kāsī” varēs gan ar labi sagatavotu džipu, gan ar ielas “parketnieku”, jo kontrolpunkti būs vieni un tie paši. Dalībnieku ziņā paliks savu spēju novērtēšana un tas, cik tuvu katrs varēs piebraukt dotajiem kontrolpunktiem. Jāņem vērā, ka maršruti būs sastādīti tā, lai motivētu dalībniekus braukt pa bezceļu. Šobrīd skaidrs ir viens – braukšana pa dubļiem būs visiem! Dalījums klasēs OFF un SUV gan tiks saglabāts, lai rezultātu aprēķins būtu vienlīdzīgāks.

Gatavojiet mašīnas, meklējiet stūrmaņus un tiekamies mežā. Starpcitu, stūrmaņiem darba netrūks, jo būs atļauts izmantot jebkādas navigācijas iekārtas, taču pastāv ļoti liela iespēja, ka visa brauciena informācija tiks izsniegta uz papīra kartēm. Un vēl pastāv ļoti liela varbūtība, ka stūrmaņiem būs nepieciešams kabatas lukturītis.

Sīkāka informācija par braucienu zvanot 29996978 (Andris).

Dalības maksa:
Nosūtot pieteikumu un pārskaitot dalības maksu līdz 9. aprīlim – 80 eiro
Nosūtot pieteikumu un pārskaitot dalības maksu pēc 9. aprīļa – 90 eiro
Piesakoties un apmaksājot dalību pasākuma dienā – 100 eiro

Rekvizīti: AS „DnB Nord Banka” LV32RIKO0002013138984

Biedrība “4×4 klubs” reģ. Nr. 40008141629, ar norādi “Zosu kāsis” un pieteicēja komandu

Reģistrācija automātiski tiek atcelta ja maksājums netiek saņemts piecu dienu laikā!

Reģistrācija
Dalībnieku saraksts

Tikšanās vietas koordinātes un tikšanās laiks tiks nosūtīts uz reģistrētiem e-mail.

Jautājumi, ierosinājumi vai sīkāka informācija zvanot, 29996978 (Andris) vai rakstot [email protected]×4klubs.lv.

Leave a Reply