SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Projekts Buhanka, УАЗ 37419 – Wiii, ku’ foršiņš! (Nr.7)

2011.12.08

Iepriekšējais weekends pavadīts pucējot auto krāsošanai. Principā visu pabeidzām, lai varētu UAZiku dot krāsotājam. Visu smuki notīrījām ar ūdenspapīrīti. Viss, ko bijām uzpūtuši uz špaktelētajām, pucētajām vietām nācās nodabūt nost, jo nebijām pareizi sagatavojuši pamatni.

Pagājušo svētdien saņēmām no krāsotāja jau gatavas durvis. Nu, dikti jau smuki. Piebeidzām vēl pucēt Buhanku, lai solītajā otrdienā varētu atdoties krāsotājam. Solītā otrdiena pārvērtās par ceturdienu. :) Vai trešdienu, neatminos. Jebkurā gadījumā ceturdienas vakarā auto jau bija atpakaļ bāzes vietā, un gaidīja, kad mēs pieķersimies viņa kopā salikšanas procesam. Piektdienas vakarā Renārs ar Gintu un čomu Nikolaju cītīgi strādāja. Tikmēr es ar citiem draugiem biju nelielā atpūtas izbraucienā. Sestdien vakarpusē ierados, lai darbotos un biju ļoti patīkami pārsteigts ieraugot svaigi krāsoto UAZiku un čaļu vakardienas darba augļus. Priekša gatava, viss salikts pa vietām, bamperis, logu tīrītāji, lukturi ar iegādāto jauno lukturi. Aizmugure arī visa salikta, durvis, gaismas, bamperi. Remo jau šodien pastrādājis pie auto salona pakošanas un siltināšanas. Aizmugurējās durvis jau gatavas, būda arī jau liela daļa apdarīta. Ķeros arī es pie darbiem. Ar Gintu pieķeramies atkal pie vadiem, viņš jau pirms tam pastrādājis, sagatavojis vietu jaunajam drošinātāju blokam. Jā, par drošinātāju bloku vispār ir cits stāsts. Kā jau iepriekš tiku rakstījis, 10 vietīgu drošinātāju bloku pasūtījām ebay.co.uk, tas pat vēl līdz šodienai nav atnācis. Pagājušajā nedēļā zvanu savam tēvam un prasu, “klau, kur lai dabū Rīgā” u.t.t. Tētis atbild, ka pie viņa veikalā ir un pat 2x lētāk nekā mēs gaidām no ebay! MEGAEPICFAIL! :/ Nu, neko, izpalīdz kolēģis Nauris un jau nākamajā rītā Rīgā no Talsiem ieripo mūsu jaunais drošinātāju bloks un aizmugurējais miglas lukturis. Paldies par to veikalam “Saimnieks”  Talsu pusē un personīgi Jānim Legzdiņam. ;) Tātad, sestdienas vakarā sastellējam visus vadus aizdedzei un arī gaismām, viss smuki strādā un pašiem neviltotais prieks ir iestājies. Darbi ieilgst līdz pat 4 rītā. Toties salons nopakots, pielikti atpakaļ griesti, vadi saprasti, savilkti, bet vēl līdz galam nav. Pāris niansītes vēl jāiegādājas tad varēsim pabeigt. Piegādāts jau ir salona apdares materiāls, mitrumizturīgs, brūns finieris. Būs glauni. :) Un vispār, skat., bildes, kuras parāda krāsošanas procesa, pirms un pēc. :)

Leave a Reply