SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

UZMANĪBU! Svarīgi “Zosu kāsis 2017” dalībniekiem!

  1. Tikšanās vieta reģistrētajiem dalībniekiem tiks izsūtīta šovakar 18:00 ar SMS. Tikšanās vieta būs netālu no Rīgas. Tikšanās laiks – 7:00.
  2. Visiem dalībniekiem pasākuma laikā ir jābūt ieslēgtam telefonam / planšetei ar “Mapon Mobile Tracker”. Izdariet to jau šodien! Lejuplādējiet un piereģistrējieties! (informācija jau ir nosūtīta ar SMS).
  3. Domājiet par telefonu lādēšanu mašīnās. Ja “Tracker” nebūs ieslēgts un piereģistrēts – rezultāts netiks aprēķināts. Ja neredzēsim, ka punkti ir apmeklēti pasākuma dienā – rezultāts netiks aprēķināts.
  4. Visa informācija par “Zosu kāsi” būs pieejama šovakar – punkti, noteikumi, Google kartes, Mapon kartes (tiem, kam nav GPS) utt. Sagatavojieties braucienam savlaicīgi, jo rīt no rīta tam nebūs laika.
  5. Ja ir jautājumi vai neskaidrības – risinām šodien! 29996978 Andris.

Informācija par Mapon Mobile Tracker aplikāciju, kur to novilkt un kā reģistrēties, atrodama šeit >> http://www.4x4klubs.lv/2017/03/zk17/

Ieteicams aplikāciju uzstādīt laicīgi!

Reģistrācija un sīkāka informācija par pasākumu, atordama šeit >> http://www.4x4klubs.lv/2017/03/zosu-kasis-2017-01-04-2017/

 

4x4klubs

Leave a Reply