SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Zosu Kāsis 2017 – 01.04.2017

Dubļu sezona ir atklāta un, līdz ar to, sākam darbu pie pirmā šīs sezonas pasākuma – “Zosu kāsis 2017”! Kā jau minēts iepriekš, šogad 4x4klubs nerīkos daudz pasākumu, bet “Zosu kāsis”, kā jau tradicionāls pasākums, notiks!

Pasākuma formāts un veicamie uzdevumi – pamatā tādi paši kā pagājušajā gadā. Dalībniekiem būs jāapmeklē dabā izvietotas kontrolpunktu kopas, un pēc iespējas ātrāk jāierodas organizatora norādītās vietās, kur punkti būs pašiem jāsavada datoros jeb improvizētos seifos. Formāts tiks papildināts ar pāris jaunumiem, lai visu padarītu interesantāku dalībniekiem.

Piedalīties drīkstēs gan labi sagatavotas mašīnas (OFF), gan ielas džipi (SUV), jo brauciena formāts liks katra džipa stūrētajam izvērtēt savas un komandas spējas pārvarēt dažādus bezceļu šķēršļus. Braukt varēs gan individuāli, gan arī apvienoties komandās, lai kopā aizvadītu jautru braucienu!

Dalības maksa:
Reģistrācija sākas šodien www.4x4klubs.lv . Dalībnieku skaits sākotnēji netiek ierobežots. Dalības maksa – 70 eiro.

Rekvizīti: AS „DnB Nord Banka” LV32RIKO0002013138984

Biedrība “4×4 klubs” reģ. Nr. 40008141629, ar norādi “Zosu kāsis” un pieteicēja komandu

Reģistrācija automātiski tiek atcelta ja maksājums netiek saņemts piecu dienu laikā!

Reģistrācija
Dalībnieku saraksts

Tikšanās vietas koordinātes un tikšanās laiks tiks nosūtīts uz reģistrētiem e-mail.

Sīkāka informācija un ziņojumi no trases sekos, bet, ja gribas aprunāties – zvaniet Andrim 29996978 vai rakstiet [email protected] .

2 comments to Zosu Kāsis 2017 – 01.04.2017

  • Vai dalībniekiem nepieciešams navigācijas dators/iPad vai kāda specifiska navi programmatūra (Ozi?), vai terratrip vai Tml. Lai pilnvērtīgi piedalītos? Vai arī visi brauks kopā (kāsī)?

  • Katram dalībniekam lai veiksmīgi startētu pasākumā, būs nepieciešams Android vai iOS telefons vai planšete ar GPS

Leave a Reply