SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Vislatvijas Džipu salidojuma starts jau ļoti tuvu, un ir pienācis laiks informēt Jūs par svarīgo un vēl nezināmo!

Šim pasākumam esam izstrādājuši aplikāciju, kura darbosies uz Android un iOS platformas viedierīcēm ar gps atbalstu un interneta pieslēgumu. Saistībā ar iOS sistēmas tehniskajām īpatnībām un nelielo “birokrātisko aparātu”, esam spiesti brīdināt iOS sistēmu lietotājus, ka nav izslēgti kādi sarežģījumi. Nopietni strādājam un paredzam, ka visam jābūt kārtībā, taču iesakām tomēr rast iespēju paņemt līdzi kādu android viedierīci ar gps un interneta esamību!
Aplikācija būs vienkārša un tās lietošana atvieglos Jums un mums pasākuma norisi. Ar aplikāciju jūs nobildēsiet apmeklētos kontrolpunktus, Jums tiks reģistrēti starti un finiši. Katrā starta un finiša punktā būs tiesnesis/tiesneši, kurš/i izdarīs visu nepieciešamo. Jums būs jāparūpējas lai ierīce būtu ieslēgta visu pasākuma laiku, un lai aplikācija būtu darbojošā stāvoklī. Nekā sarežģīta. Sapulcē pirms starta sīkāk paskaidros ko var un ko nevar darīt ar ierīci un aplikāciju uz tās!
Kas vēl foršs šoreiz būs? Balvas!
Esam ieguvuši plašu atbalstītāju loku šim nozīmīgajam notikumam. 4x4shop.lv ir sarūpējis kompresoru. 4x4lv.lv sarūpējis 2 īsos LED bar’us un 1 garo. Xado.lv ir atvedis daudz dažādas eļļas un piedevas, un citus savus iecienītos produktus, kuri ir cieņā katrā garāžā. Akmeņlauža kandža dažādās tarās arī nonāks kāda dalībnieka rokās. Sniegajosla.lv dāvās 100EUR dāvanu karti ekspedīciju braucienam sniegotajos ziemeļos. 4×4 Darbnīca dāvinās dzinēja eļļas maiņu 3 dalībnieku džipiem. Apstrāde ar smilšu strūklu notīrīs rūsu 50EUR vērtībā 3 dalībnieku rūsas skartajiem dzelžiem. SIA Izdarīgs dāvās 3 dāsnas (150, 100, 50EUR) dāvanu kartes dažādiem darbiem savā servisā. Partfinder piešķirs 3 licences savai programmatūrai, turklāt ar bezlimita lietošanu. Auto Metro ļoti cer ieraudzīt amerikāņu mašīnas dalībnieku vidū – viņiem ir kas labs padomā ko dāvināt. Un mēs, 4x4klubs.lv, no visiem dalībniekiem izlozēsim bezmaksas dalību visos kluba rīkotajos pasākumos viena gada garumā vienai ekipāžai.
Kas vēl Jums būtu jāzin? Ir vēl šis tas.
4x4klubs.lv/online ir tā vieta, kur atrast pasākuma dokumentāciju, tajā skaitā noteikumus, starta vietu un laiku, starta secību, leģendu. Orientēšanas brauciena punktus dažādos formātos un pašu pasākuma vadības aplikāciju pievienosim piektdien 19:00 tai pašā linkā. Piektdienas vakarā apskatieties vēlreiz 4x4klubs.lv/online. Leģendu vēlams izdrukāt – tā izbraukt leģendas braucienu būs vienkāršāk. Noteikumus izlasiet laicīgi.
4x4forums.lv varat atrast noderīgu pamatinformāciju par tehniskiem jautājumiem saistībā ar navigāciju un kontrolpunktu veiksmīgu atvēršanu un lietošanu. Šeit arī varat droši uzdot pārējos sev neskaidros jautājumus par pasākumu. Atbildēsim!
Tāpat zināšanai – par krekliem, par nakšņošanu Jumurdas muižā, un par ēšanu Jumurdas muižā (cits pakalpojuma sniedzējs) norēķināties var tikai ar skaidru naudu. Sagatavojiet, un vēlams pēc iespējas precīzāku. Tāpat atceramies par pirti – atbilstoš kostīms ir nepieciešams, kā arī dvielis (kā iesaka saimniece – ja peldēsiet, tad vēlams tumšas krāsas, jo ezerā ir mālaina gultne). Aizmāršīgajiem dvieli par 2EUR iedos pirts saimniece.

Nu ko! Tiekamies sestdien!

Leave a Reply