SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Kas ir 4x4klubs

SNC11091Mēs esam domubiedru grupa, kas aizraujas ar automašīnu iebraukšanu tur, kur nekā nav. Citiem vārdiem runājot – mums patīk bezceļu braukšana, patīk pārbaudīt savas un auto spējas, patīk ieripināt pāris tonnas metāla purvā un pēc tam uz rokām iznest ārā un pa ceļam paskatīties kādus skaistus dabas skatus, pie kam – to visu darīt labā kompānijā.

Lai nu kā – katrs no mums vairāk vai mazāk ir braucis bezceļu sacensībās un citos līdzīgos pasākumos. Piemēram, daži mūsu organizācijas dibinātāji ir ilggadēji Latvijas Trofi reidu čempionāta dalībnieki, kas savas sportistu karjeras laikā izcīnījuši ne vien godalgotas vietas, bet arī Sporta meistara titulu. Katrs esam ar savu pieredzi, idejām un piedzīvojumiem, kurus vēlamies nodot arī citiem – mūsu draugiem, biedriem, līdzgaitniekiem – jebkuram, kurš ieskatījies mūsu mājaslapā vai citādi ar mums sazinājies.

Mēs neesam šaura domubiedru grupa – esam atvērti jauniem kontaktiem, sakariem, cilvēkiem, dalībniekiem. Mūsu darbība un pasākumi ir vērsti uz plaša dalībnieku loka piesaistīšanu, lai attīstītu un popularizētu bezceļu braukšanu. Jaunajiem dalībniekiem nav jāuztraucas, ka kaut ko varētu nezināt un nesaprast, jo katrā pasākumā sniedzam plašu informāciju par uzdevumiem un pasākuma būtību gan rakstiskā veidā, gan dalībnieku sapulcēs. Komunikācijai pasākumu starplaikos tiek izmantoti sociālie tīkli un interneta vide.

Mēs esam biedrība, kas organizē izklaides un atpūtas pasākumus, kuru svarīgākā sastāvdaļa ir auto. Nav svarīgi vai tas ir īsts bezceļu visurgājējs, vai tikko no veikala izripojis „parketa džips, vai pavisam ikdienišķs vieglais auto ar divu riteņu piedziņu – katram auto īpašniekam mūsu rīkotajos pasākumos atradīsies piemērotas nodarbes. Tieši šī iemesla dēļ – nodrošināt izklaidi un atpūtu visiem apmeklētājiem – mēs organizējam savus pasākumus, kuros jūs varat braukt, orientēties, risināt uzdevumus, atrast kontrolpunktus, apskatīt skaistas vietas un satikt patīkamus cilvēkus. Galvenā doma ir izklaide un atpūta.

Šobrīd rit organizācijas pastāvēšanas trešais gads. Katru gadu esam organizējuši vismaz četrus lielus pasākumus, kuros dalībnieku rindās pulcējušies ļoti dažādi ļaudis ar dažādu tehniku. Esam izkopuši savu pasākumu formātu, kas ietver orientēšanos apvidū, kā arī citas bezceļu braukšanas disciplīnas. Ikvienu pasākumu organizējam ar augstu atbildības un ieinteresētības līmeni, jo darbs šajā biedrībā ir mūsu hobijs un aizraušanās. Katru pasākumu apmeklē vidēji 30 – 35 ekipāžas. Taču mūsu padarīto darbu sarakstā var atrast ne tikai bezceļu pasākumus, bet arī cita veida notikumus, kas saistīti ar auto. Piemēram, 2010. gadā kā spilgtākos jāpiemin komandas veidošanas pasākumu „Havi Logistics” datorspeciālistiem un labdarības pasākumu „Labā jauda”, kura noslēgumā ziedojām gan naudu, gan bērnu apģērbu Jelgavas Radošo domu un darbu centram „Svētelis”.

Mūsu organizētie pasākumi tiek iedalīti grupās – Offroad, SUV un Road. Tātad bezceļš un ceļš. Bezceļa pasākumā tiek gaidītas dažādas pilnpiedziņas mašīnas – no Subaru Forester un Honda CRV līdz Nissan Patrol un UAZ. Pasākumos izmantotās dažādās kontrolpunktu vērtības, nodrošina atbilstošas grūtības braucienu kā vieniem, tā otriem. SUV ieskaites dalībniekiem trases ir sagatavotas vieglākas un atbilstošas ielas pilnpiedziņas automašīnām, kuras nav speciāli sagatavotas bezceļam. Šis ieskaites dalībniekus esam gatavi pamācīt un uzraudzīt pirmajos soļos ārpus ceļa.
Road jeb ielas sadaļā izbraukāties un izklaidēties piedāvājam ar vieglajām automašīnām un, pat neskatoties uz kluba nosaukumu, vizināties liksim pa ceļiem ar cietu segumu. Vieglajām mašīnām braukšana, orientēšanās, ceļošana notiek pa koplietošanas ceļiem, kas nav slēgti satiksmei, apmeklējot ievērojamus objektus vai speciālas mūsu noteiktas vietas, kurās tiek organizēti uzdevumi. Road jeb ielas automašīnu sadaļai šajā gadā pievērsīsim tik pat lielu uzmanību kā 4×4 braucēju izklaidēm.

Mūsu mērķis pasākumu organizēšanai ir saglābāt tos gana lētus, lai tie būtu pieejami plašam dalībnieku skaitam, tajā pat laikā saglabājot maksimāli labu organizatorisko kvalitāti. Tāpat uzsveram, ka visi mūsu pasākumi notiek pilnīgi oficiāli, saskaņojot tos ar visām iesaistītajām pusēm un institūcijām, piemēram, zemju īpašnieki, Latvijas Valsts Meži, mežniecības, mednieku kolektīvi, pašvaldības un citas iestādes.

SNC11079Nebaidieties no nosaukuma un brauciet pie mums arī ar saviem vieglajiem auto, bet 4×4 auto saimnieki – mēs jums sagādāsim iespēju pārbaudīt savas spējas, auto spējas, komandas biedru spējas un labi pavadīt laiku!

Gaidīsim jūs savos pasākumos – gan esošos draugus, gan jaunus dalībniekus!

Ar mums sazināties varat:

 

10 comments to Kas ir 4x4klubs